Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 kilót leadhatok június...

15 kilót leadhatok június 1-ig ha egy szigorúan összeállított diétát csinálok és heti 5-ször kardiózok 1 órát?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok és 69 kiló.


Szeretném magamat nagyon leszálkásítani, olyan szinten, hogy vékony legyek. A lehető legminimálisabbra szeretném csökkenteni a rajtam levő zsírt.


15 kilót szeretnék fogyni.


A diétában ezek az ételek szerepelnek:


- hús, olívaolaj, lenmagolaj, lenmag, szezámmag, dió, (nagyon ritkán kevés fehér rizs), paradicsom (nem sok), zöldsaláta (sok), uborka, tojás, halak-halfélék, tengeri herkentyűfélék, kávé (ritkán van benne 4 g cukor), banán, alma, kivi, (ezek a gyümölcsök nagyon ritkán!!), L-karnitin, szelén, vitaminok...bla.bla., alkohol egy hónapban egyszer MAXIMUM (mondjuk eddig is így volt ez), s az is csak 3 pohár bor. (Ettől már úgy berúgok mint az albán szamár, szóval elég nekem ennyi bőven.), eper (ritkán), hagyma, hagymafélék és társai.


Amiket NEM eszek 1 grammot se:


- lisztes (se búza, se zab, se rozs se semmi liszt, mert utálom!!) dolgok, cukros dolgok, krumpli, hüvelyesek, tejtermékek, magas ch-tartalmú ételek, tejet tartalmazó ételek, keményítő tartalmú ételek.



2013. ápr. 12. 10:34
 1/3 A kérdező kommentje:

Ezt magamtól találtam ki, mert figyeltem a testem jelzését a dologokra. A lisztes cuccoknak nem szeretem az ízét még a sütit se, ha eszek akkor utána 3 napig nem megyek wc-re és megáll az emésztésem torkom meg mintha vastagabb lenne.


3 éve nem ettem kenyeret...jobban is vagyok tőle.


Tegnap meg megkóstoltam túrós dolgot. Na hát utána nem győztem wc-re járni és felpuffadtam, meg azt se tudtam magamról, hogy milyen nemű vagyok. Szóval inkább kihagyom. HA eszem és vmi tejes cucc kerül bele a zabába, akkor utána szintén olyan érzés kap el, mintha nem emésztenék, hanem csak állna a rendszer. Szóval ezek miatt hagyom ki.


HA túl sok paradicsomot eszem vagy rizst, akkor is hasonlóan érzek, hogy a pofám mintha kicsit bedagadna. Nem jó érzés.


Szeretem azt érezni, hogy megeszem a zabát és azonnal mint a por eltűnik a hasamban, leőrli egy másodperc alatt a szervezetem.

2013. ápr. 12. 10:39
 2/3 anonim ***** válasza:

Az összeállításod jó, de csínján a magokkal! (nagyobb mennyiségben ugyanis hízlalnak!).

15 kilót nem fogsz leadni június 1.-ig, de szépen meg fog indulni a fogyásod. Csak türelem!

2013. ápr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ezzel az a baj, hogy nagyon kevés cukrot fogsz bevinni ami az elején fejfájást majd fáradékony leszel míg utánna egyre gyengébb.

a szervezetnek szüksége van cukorra is ennyire nem vonhatod meg magadtól.

mellesleg nem azért de ha gyorsan fogysz akkor a bőrőd nem tud rendesen visszahúzódni és csak lógni fognak rajtad a bőr.

2013. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!