Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, és fél év...

16 éves vagyok, és fél év alatt elhíztam 20 kilót, így most 80. 0 kiló lettem. (169 cm vagyok) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék sokat fogyni, és nem tudom mit kéne tennem hogy sikeres és eredményes legyen ez az egész. csak az a baj ,hogy nagyon finnyás vagyok. Kevés gyümölcsöt és zöldséget eszek :S Nem tudom , hogy most mi tévő legyek.Igaz sportolok, és sokat gyúrok hasra,de azt mondják attól nem megy le a felesleg. Szerintetek?

2013. ápr. 13. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem bizony. Ahhoz megfelelő étrend kell.
2013. ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mitől híztál 20 kilót fél év alatt? Nincs valami hormonproblémád? Nekem pajzsmirigigy alulműködésem van , és az is okozhat ilyet. Lehet nem ártana egy labor. Egyébként, mozgás, és étrend. Most jön a jó idő, irány kifelé mozogni, és sok friss zöldség, gyümölcs. A szénhidrátot hanyagold.
2013. ápr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 poiu ***** válasza:

#2: igen. Fontos lenne tudni, hogy mitől híztál ilyen sokat. Édességek? Hormonok? És igen, a fogyáshoz zöldség és hús kell, iktass ki minden keményítőt. Ha tudod csinálni, az időszakos böjt is jó módszer. Épp most van erről egy értelmes írás az Origón:

[link]

2013. ápr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát lehet, nem tudom. Mostanában sok stressz ért és nem a étkeztem a legegészségesebben,talán ez a baj. Laborban nem rég voltam, de minden tökéletes volt, a linket pedig köszönöm.
2013. ápr. 21. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!