Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » TE mennyit fogytál 2-2,5...

Aliceintomorrowland kérdése:

TE mennyit fogytál 2-2,5 hónap alatt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Itt most nem az érdekel,hogy hogyan kell,vagy mennyire egészségtelen...stb. 15 kg ennyi idő alatt leadható?Első sorban tapasztalatok érdekelnének:) szerintem minden megy csak nagyon akarni kell

2013. ápr. 10. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én 7kgt úgy hogy ugyanaztettem mint eddig csak feleannyit és ha süti volt itthon abból csak 1 szeletet. Emellett heti 5 tesim van de semmi plusszedzés

15kgt siman leadhatsz.

2013. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát én nem akarok 2-2,5 hónap alatt ennyitől megszabadulni.

Én 6-10kg-ot 4 hónapra terveztem be. 2 hónap alatt 4 kg ment le.

Úgy gondolom, hogy az életmódváltás számít, illetve, hogy később se jöjjön vissza.

Ha hirtelen lefogy valaki, aztán meg vissza is szedi, annak semmi értelmét nem látom. Az inkább káros és megterhelő a szervezetnek.

2013. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jaj köszi hogy írtál,felpontoztalak érte:) én mondjuk edzek,csak most ebben a félévben rohadtul meghíztam:( nyárra meg nem akarok feszélyezve lenni.Gratula neked!!!:))
2013. ápr. 10. 21:31
 4/11 anonim ***** válasza:

Én 12 kilót adtam le egyszer 2 hónap alatt, de a hízás is hirtelen történt. 78 kilóról ment fel a súlyom 90-re, kb 2-3 hónap alatt.

Akkor elhagytam a kenyereket, minden pékárut, tésztákat, cukrot tartalmazó ételeket és vacsorára mindig FLP táplálékkiegészítőt ittam.

2013. ápr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nekem sem túl gyorsan..elötte nagyon vékony voltam aztán meghíztam kicsit,ami még jól is állt de most ebben a márciusban kicsit már sokra "nőttem"..
2013. ápr. 10. 23:15
 6/11 A kérdező kommentje:
bocs már hülyevagyok:DD *nekem sem túl lassan
2013. ápr. 10. 23:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha tartósan akarsz fogyni koplalás (és jojóeffektus) nélkül, akkor heti 0,5 kilóval számolj. 3 hónap alatt 6 kilót fogytam.
2013. ápr. 11. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kb 8-9 kilót. Akkor elég komolyan vettem, most már kicsit lazábban, de azóta is fogyok. A 15 kiló azért elég soknak tűnik, szerintem annyit ne akarj leadni ilyen hamar. A gyors fogyásnál fennáll a jojó-effektus veszélye, az meg sokkal rosszabb,mint lassabban leadni a súlyfelesleget.
2013. ápr. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én kb 2 hónap alatt 14 kilót fogytam. 85-ről 71 kilóra. Az első 3-4 kiló az kb 1-1,5 hét alatt lement. Sajnos szinte mind visszajött fél év alatt, de csak azért mert elkezdtem zabálni és nem mozogtam többet :( Most újra elkezdtem ugyanazzal a módszerrel amivel annó. Remélem most is sikerül :) Neked is sok sikert!!!
2013. ápr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem 2 hónap alatt ment le 10 kg. :-) 65ről 55 re fogytam.
2013. ápr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!