Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert van ez? Normalis?

Miert van ez? Normalis?

Figyelt kérdés
172 cm es 67 kg vagyok, ami tudom nem a legjobb suly most probalok fogyni mar sikeresen fogytam 5kgot, amit tartok is:) Azonban van egy dolog ami nagyon zavaro. Amikor sietek vagy tortenetesen futok a fenekemen levo ,,zsir`` lotyog rajtam es kis hijan faj olyankor. Nem tudom ertheto amit irok. Ugy erzem nagyon sok zsir van a fenekemen es combomon. Hasznalnom kellene alakformalot amig ez nem valtozik? Normalis,hogy futasnal faj ahogy a zsir fel-le ugral a fenekemen? Milyen gyakorlatok van amik nagyon hasznosak erre?
2013. ápr. 14. 00:55
 1/1 anonim ***** válasza:

léteznek olyan edzések,edzéstípusok is,amik nem járnak rázkódó mozgással és 3-4x több kalóriát is elégetnek,mint egy ugyanannyi ideig tartó kocogás.

szóval ha ez annyira zavar,akkor válts.

2013. ápr. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!