Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden testrészem normális...

Minden testrészem normális (nekem elfogadható), csak a hasam dudorodik ki egy kicsit. Miért?

Figyelt kérdés

Csak oldalról látszik, elölről nem. Csípőm, derekam se lett vastagabb, combom is ugyanakkora. Lehet hogy kitágult a gyomrom? Mert azt azért kizárom, hogy csak hasra híztam volna. Akkor meglátnám mindenhol.

Arra gondoltam, amit az előbb leírtam, hogy esetleg kitágult a gyomrom, és egy kis idő kell mire visszaáll normálisra. Mennyi idő az kb. ?


2012. júl. 15. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne beszélj ostobaságokat... fogadni merek,hogy semmi probléma nincs a hasaddal,csak bebeszéled magadnak. Ha tényleg híztál volna,az előröl is látszana,plusz azon,hogy mondjuk szorít a nadrág. -.-' Mi az,hogy kitágult a gyomrod? Ne beszélj már hülyeségeket... :S
2012. júl. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm is elkezdett fogyózni meg tornázni mert nem értette miért lett kicsit hájasabb a hasán.... Kérdzetük tőle nem-e terhes, azt mondta biztos nem.... aztán kiderült, hogy 4-5 hetes kismama.
2012. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jaj, én nem azt mondom, hogy híztam, szerintem kitágult a gyomrom csak. Nem híztam semennyit, igazad van, tényleg látnám a ruhákon meg érezném, de semmi ilyen.


Terhes meg nem lehetek, mivel még szűz vagyok :)



Mivel hasznosak voltak a válaszaitok, felpontoztalak titeket.

2012. júl. 15. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kissé rossz a tartásod, és ettől dudorodik előre. De amúgy teljesen normális, ha oldal nézetből kicsit domború a hasad. Ha teljesen lapos lenne, akkor vagy kórosan sovány lennél, vagy nagyon-nagyon izmos.

Persze anatómiai felépítéstől is függ, mert minden ember más és más. Szerintem nem kell emiatt aggódni.

2012. júl. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked is, azóta már hál' Istennek nem tapasztalom, ugyanolyan mint előtte, sőt még laposabb :)

Lehet tényleg a testtartásom miatt volt.

2012. júl. 19. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!