Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lassan 5 hónapja szűltem,...

Lassan 5 hónapja szűltem, ikreket.92 kilóval fejeztem be a terhességem, azóta sikerült leküzdenem 70-re.10 kilótól még nagyon szeretnék megszabadúlni, szerintetek, hogyan érhetném el?

Figyelt kérdés
Hetente 4-szer járok edzeni, a súlyzós edzést varriálom biciklizéssel, alkalmanként 20km-t tekerek.Szombat vasárnap kipróbáltam a TRX (most mozdúlni sem tudok az izomláztól)és reggel mikor ráálltam a mérlegre,nem hogy fogytam volna hanem többet is mutatott a mérleg.Az étkezésre odafigyelek,nagyon is.Egyszerűen nem megy tovább a fogyás és már nem tudom mit tehetnék érte!
2013. ápr. 15. 11:07
 1/4 anonim válasza:
Az étkezést letudnád írni pontosabban is?
2013. ápr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen.Kenyeret,krumplit egyáltalán nem eszem.Reggelire állatlában tojás rántottát,sonkaszeletekkel és kefírrel.Délben valamilyen hús féle,álltalában szárnyas vagy marha minimális rizs körettel vagy salátával.Délután már nem eszem semmilyen főételt csak gyümölcs és saláta!Rengeteg narancsot eszem.Majd este edzés,utána már csak fél liter slim watert iszom!Hát nagyábból ennyi!Persze nekem is vannak napok mikor nagyon rákívánok az édességre akkor valamilyen csökkentett cukortartalmút választok.
2013. ápr. 19. 09:00
 3/4 anonim válasza:

Ez így nagyjából egész jó. Igyál nagyon sok vizet és szerintem próbáld ki az L-carnitint.


[link]

2013. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sebivica válasza:
A szoptatás a világ egyik legfantasztikusabb dolga, ezer jótékony hatása van a babára és mamára. Az egyik ilyen dolog például az, hogy írtó hamar vissza lehet fogyni, ha valaki rendesen szoptat, legalább egy évig. Én 2-3 hónap után újra a versenysúlyomnál voltam, ugyanis a szoptatás rengeteg kalóriát éget el. Ehhez a rendes táplálkozás és egy kis mozgás....csoda. Ha nem tudsz, vagy akarsz szoptatni, az más kérdés, akkor marad a többi, amit már leírtál. Ez csak egy példa, nekem működött. :)
2013. ápr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!