Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék pár hónap alatt...

Ivettkke kérdése:

Hogyan tudnék pár hónap alatt 15-20 kilótól megszabadulni? (19/L,165/87)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gáz, de a 165 centis magasságomhoz, 87 kiló vagyok... hogyan tudnék megszabadulni kb. 17 kilótól júliusra?

Étkezési tervet tudnátok írni?

És itthon szeretnék valamit edzeni...

SEGÍTSETEK!!!!



2013. ápr. 12. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Na, akkor mondom.


Húst egyél és zöldséget (saláta, uborka, paradicsom, karfiol)


Amit ne egyél: hüvelyesek!!!, lisztes dolgok, cukros dolgok, tejtermékek.


Egyél:


tojás, saláták, hagyma, uborka, hús, hús, hal, hal, tojás, tojás, rizs (de ne túl sok), lenmag, olívaolaj, só, fűszerek, paprika.


Ne egyél semmilyen gabonaterméket!! SE ROZS SE ZAB, SE SEMMI!!!! Ezektől vagy akkora amekkora vagy. Sajnos. Viszont ha ezt kibírod, akkor akkora leszel, amiről még csak álmodni se mertél!


Napi 1 óra kardió, heti 2 nap szünettel. HAjrá!

2013. ápr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Ja és ezt olyan ember tanácsolta, aki narancsbőrös kövér állat volt és most egy kockahasas szálkás futó lett.

A régi kori haverok simán elmennek mellettem az utcán. Nem ismernek fel.


27 L

2013. ápr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja s még valami: tolni befelé a vitaminokat ezerrel és a sót! Főleg ha sokat izzadsz!
2013. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amit az első írt még annyival egészíteném ki, hogy sok folyadék-lehetőleg mentes víz.

És sok mozgás-futás,-először csak kocogás vagy séta, biciklizés,

2013. ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ivilicious ***** válasza:
100%

ehetsz tejterméket, de sima joghurt,sima kefír... ! nem tudom miért írta le az első válaszadó,hogy ne.

ja, a fehérje csak izommá alakul át,ha mozogsz is mellé.


hüvelyeseket se hanyagold tlejesen, a női hormonok miatt szükségesek. persze ne vidd túlzásba.

2013. ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Napi 1-2 óra szobabiciklizés?

Mellé kis torna?

2013. ápr. 12. 13:17
 7/8 ivilicious ***** válasza:
100%

igen,a szobabicikli jó, de mondjuk jó lenne,ha valahov el tudnál menni futni...vagy konditerembe futni...lépcsőzni, ilyemsik.

amúgy ajánlom rubint réka dvd-it sztem nagyon jók és sokat lehet vele fogyni, izmosodni. van 40perces tlejes bemelegítő és minden testrészre külön-külön 20percek. emellé ,ha bekardiózol és jól is eszel, akkor bomba nő leszel

2013. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolót kár volt lepontozni, mert csupa hasznos dolgot írt.
2013. ápr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!