Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok-sok folyadék fogyasztása...

Sok-sok folyadék fogyasztása mellett, mennyi idő alatt tűnik el a narancsbőr?

Figyelt kérdés

Mellé persze edzés, és cukros zsíros ételek kerülése :)

A combom és a fenekem narancsbőrös, eddig csak ha összenyomtam látszott, most már sajnos anélkül is ott van. Kevés folyadékot ittam eddig, és helytelenül is táplálkoztam eddig, ezért érdekelne ha emelem a napi víz adagot 2-2,5 literre mennyi idő után mutatkozik változás? Köszönöm:)


2013. ápr. 15. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A narancsbőrt a helyes összetételű, rendszeres táplálkozással és mozgással lehet a legjobban eltüntetni. Ugyanis részben a sok elraktározott zsírra vezethető vissza.
2013. ápr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

"Mellé persze edzés, és cukros zsíros ételek kerülése :)"

Ne haragudj, amiért ezt a mondatodat előre kiemelem, de muszáj tudnod, hogy a zsírral önmagában SEMMI probléma nincsen. Ezt ajánlanám a figyelmedbe: [link]

Azt viszont nagyon jól látod, hogy a cukros dolgokat teljes mértékben kerülnöd kell. Ez vonatkozik a félkész- és gyorskajákra is.

A folyadékbevitel tényleg nagyon fontos, viszont önmagában a napi vízadag emelésével semmi különös nem fog történni. Mellette fuss, biciklizz, vagy végezz bármilyen testmozgást, ami jólesik. Masszírozhatod is a narancsbőrös területet, hogy jobban beinduljon a sejtanyagcsere. Sok sikert! :)

2013. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!