Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le? Most 11 hó-s...

Hogy fogyjak le? Most 11 hó-s a kislányom és a terhesség alatt 26kg-ot sikerült felszednem. Eddig a 86kg-ról sikerült 63kg-ra lefogynom elég drasztikus fogyókúrával.

Figyelt kérdés
A 179cm-hez ez jó is lenne de biztos a kor is számít, mégis elég "lötyi" (és az nem a bőröm hanem háj) maradtam, pedig heti 5-ször 40percet bicajozok és még vagy 30percet tornázok és nem is eszek csak amennyit muszáj és mégsem megy le már 1dkg se.
2009. szept. 23. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon sokat fogytál, a szervezeted most kicsit ellenáll! Pár hétig nem is fog történni semmi, de ezt fogd fel vészjelzésnek. Szerintem ne foglalkozz most vele, hanem néhány hét múlva vedd elő a témát újból.


Ámbár 179 cm-hez a 63 már így is kevés,nem?? Legalábbis szerintem.

2009. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem mindegy, hogy mennyi idő alatt sikerült leadnod ezt a tetemes mennyiséget... A sporttal ne hagyj fel, de fogyni már ne akarj nagyon. A mozgástól a tested formálódni fog, a bőrödnek sokkal több idő kell ahhoz, hogy visszahúzódjon az eredeti mederbe. A percek mondjuk nem sokat mondanak, nem mindegy, milyen tornát végzel az alatt a fél óra alatt. És persze a bringázás sem mindegy, mennyire intenzív. Talán, ha ezt a 40 percet a szabadban tekered, mondjuk a budai hegyekben, akkor tutira többet használ!
2009. szept. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jóreggelt!Csatlakoznék az előttem szólokhoz.Tökéletessen igazuk van.Kifáradt nagyon a szevezeted.Annyit irnék én még hozzá hogy én 30kg fölösleget szedtem össze terhesség alatt amiből már csak 4kg fölös van rajtam(8hónapos a baba)és ugyan ezt csináltam mint te nagyon drasztikus diéta+napi 40perc mozgás.Kb 2hónapja egy dkg semm megy le.De én ennek is nagyon örülök.Majd megindul ha már nem érzi magát"fáradtnak":?)
2009. szept. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sziasztok Én 2 gyereket szültem az egyik 7 a másik 4éves és nagyon sokat hiztam a terheségekkel pedig 55kg an keztem és a 4éves gyerekem már 99kg an szültem nekem nem sok ment le közben kiderült hogy chron beteg vagyok akik álltalában nagyon vékonyak mert mindig megy a hasuk, én persze pont az ellenkező fajtába estem állandó szorulás. hát nem könnyű így fogyozni de a dokim felírt egy gyógyszert az a neve reductil én ettől kezdtem el végre fogyni de nagyon lassan hetente kb 0.5kg ot és már 16kg minusznál tartok ez féléve csinálom közben iszok MIRA gyógyvizet meg napi 3-4 zöldteát persze mindent édesítővel nem eszem kenyeret krumplit tésztát rizst helyette korn spicz kiflit és hát naponta 5km bicajozok.
2009. szept. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bicaj helyett/mellett inkább erősítő gyakorlatok. Izmosodástól nem kell félni, míg be nem következik. Zsírégetésnél van egy olyan apró probléma, hogy a szervezet a zsírját a ketonok által alakítja energiává. Ezek a 'frányák' pedig addig nem termelődnek igazán, míg van cukor (szénhidrát). Vagy minimálzsíros étrend számlált kalóriával, vagy minimálszénhidrátos.

Olvasni arany: ciklikus ketogén diéta

2009. szept. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát azt hiszem érdemes lesz elgondolkodnom a dolgokon! Amúgy nagyon rövid idő alatt fogytam ennyit mert nyár elején kezdtem bele igazán és addig csak 5-6 kg mínusz ment le.
2009. szept. 24. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!