Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó zsírégető mozgás nagy...

Jó zsírégető mozgás nagy túlsúllyal? Honnan töltsem le?

Figyelt kérdés

Nagy súlyfeleslegem van, kb 40kg.. Milyen edzéseket ajánlotok? Főleg olyan kellene, amit itthon is tudok csinálni, nem terheli meg nagyon az izületeket, de azért intenzív, és viszonylag rövid idő alatt (30-40perc) is hatásos.. a futás az egyenlőre még ki van lőve..


Linkelni tudnátok esetleg, hogy honnan töltsem le, vagy hol van fent torrenten? Zumbát honnan tudok magyarul letölteni? Köszi előre is!


2013. ápr. 16. 13:30
 1/5 Kabai Péter válasza:
Másold át a youtube-ra: low impact cardio, kapsz 30 ezer találatot, ezekből választhatsz. Igazad van, ne fuss. Ha van lehetőséged úszésra, biciklizésre, azok nagyon jók. És kellene egy kis erőedzés, hogy zsírból fogyj, ne izomból.
2013. ápr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Péntek Enikőre szoktam tornázni, Zóna1ről, de ami azon van kardio edzés, nekem még sok.. :/ próbáltam de azt nem bírom..


Uszoda legközelebb kb 30-40 percre van autóval, nekem meg összesen kb ennyi időm lenne az edzésre.. :/ Biciklim meg régen nincs..:/


Köszi a youtube-s tippet. :)

2013. ápr. 16. 14:14
 3/5 anonim ***** válasza:
A youtube-on vannak kifejezetten túlsúlyosoknak ajánlott otthon végezhető tornák. A zumbát a helyedben egy jó ideig hanyagolnám.
2013. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Segíthet még a futás helyett a gyors séta. Esetleg a biciklizés, de 40 kg-al talán a tempós séta még könnyebb és jobb lenne. 30-40 perc gyors séta már aerob mozgásnak számít.
2013. ápr. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat. :)
2013. ápr. 17. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!