Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A tojásos lecsó tényleg nem...

A tojásos lecsó tényleg nem fogyókúrás étel?

Figyelt kérdés

Ma kezdtünk bele a barátommal a fogyókúrába.

Kérdeztem, mit szeretne a héten ebédelni, felajánlottam a tojásos lecsót. Erre mondta, hogy de hát az nem fogyókúrás. Főleg, ha sok tojást teszünk bele.

Tényleg nem fogyókúrás?


2013. ápr. 16. 21:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
a tojástól nem fogsz meghízni... csak nem szabad hozzá kenyeret enni :)
2013. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
A tojás jó minőségű kaja, magyarul lehet belőle fedezni a napi fehérje és zsír bevitelt. Ha nem tudod mennyi zsírt akarsz megenni egy nap csak úgy összevissza eszegeted a diétásnak vélt kajákat akkor nembiztos hogy eléred a célod.
2013. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
2. válaszoló 2. mondatát nem tudom hova tenni...
2013. ápr. 16. 22:08
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó a tojásos lecsó, akár naponta eheted, és fogyni fogsz. Persze nem kenyérrel!
2013. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nem kenyérrel. Ez egyértelmű. :)

Szóval ha 10 tojást ráütök akkor sem lesz baj?

2013. ápr. 16. 22:15
 6/24 anonim ***** válasza:

Ha szakszerűen meg akarsz csinálni egy diétát akkor ki kell számolni mennyi fehérjét zsírt és szénhidrátot viszel be egy nap a fogyáshoz, és ehhez igazítani a kajákat. Persze fontos a minőség is, de a tojás például jó.

Ha a hasadra ütve elkezdesz fogyókúrázni de nem figyeled hogy miből mennyit eszel, ahhoz kitartás helyett inkább sok szerencsét kívánok mert főleg azon fog múlni a legtöbben így nem pont azt érik el amit akarnak.

Persze ha csak szimplán egészségesen kezdesz el kajálni hosszabb idő alatt akkor is valamennyit pozitív irányba fog változni az alakod.

Nem árt számolni a zsírbevitelt (is) ennyi a második mondatom lényege :P

De ha nem diétázol csak életmódot váltasz akkor nem szóltam.

2013. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
de lesz. a sárgája egy tápanyagdús egyveleg ai normál esetben ellátja élelemmel az embriót. ez az összetétel megmarad akkor is ha nincs megtermékenyülés-- ergo nagy kalória tartalmat viszel be ha 10 tojást ráütsz. heti 4-5 tojás még nem árt azért. másrészt a koleszterined az egekben lesz. amúgy ezt leszámítva a tojás nagyon egészséges.
2013. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%

tojásfehérjéből ehetsz annyit,amennyit a pénztárcád enged.

az olaj amennyiben csinálod az nem mindegy ennél a kajánál,mert a sok olaj nagyon meg tudja dobni kalóriában.

a barátoddal meg olvastass ilyesmiket,hogy fehérjebevitel fontossága diéta alatt,meg hasonlókat,mert a végén még húst sem fog enni,ha ilyen butaságokat beszél.

2013. ápr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 poiu ***** válasza:
Lecsó tojással kenyér és rizs nélkül szerintem is nagyon jó.
2013. ápr. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ha rendben működik a koleszterin-anyagcseréd, akkor nem lesz gond. 10 tojás két főre nem olyan rengeteg, még a lecső készítéséhez használt plusz zsiradékkal sem, úgyhogy ha a nap többi étkezése kellően szolid (főleg zsírban nem túl gazdag, mert az nem kevés lesz a lecsóban), akkor ez oké. A tojás értékes cucc s a zöldségek is rendben vannak :)
2013. ápr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!