Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyi biciklizéssel le tudok...

Ennyi biciklizéssel le tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Hello!


16 éves fiú vagyok, és az utóbbi évek alatt magamhoz képest eléggé elhíztam, előtte nagyon vékony voltam, de az évek alatt láthatóan háj alakult ki a csípőmön, illetve a combjaimon, ruhába nem nagyon látszik, de egyébként borzalmasan nézek ki, ezért szeretnék lefogyni.


Sportot nem igazán végzek, 3x45 perc testnevelés óra van iskolában egy héten, azon óránként mindig futunk 1000-2000 métert. Napom nagy része ülésből áll, napi össz. 40 perc séta amíg iskolába megyek meg jövök. Étkezésem általában délelőtt 2 szendvics, délután valamilyen főtt étel és este valami szendvics vagy más hideg étel vacsorára. Édességeket meg rágcsákat NEM eszek (cukorka, csoki, chips...stb), folyadék az általában víz vagy tej.


Mostanába kaptam egy biciklit, és elkezdtem napi szinten biciklizni, napi 30-45 percet minimum. Ha ezt naponta elvégzem, akkor le tudok fogyni? És ha igen akkor kb. mennyi időbe fog telni?


Köszi!


2013. ápr. 23. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani. Ahhoz pontos számokat kellene tudni.
2013. ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!