Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vajon a CavitaCell otthoni...

Vajon a CavitaCell otthoni zsírbontó készülék tényleg olyan hatékony, mint amilyennek mondják?

Figyelt kérdés
Régóta foglalkoztat a kavitációs zsírbontás, viszont a kozmetikai kezelések nekem picit drágák lennének. Ellenben keresgéltem kicsit a neten, és találtam ezt a bizonyos CavitaCell gépet, amivel saját magam, otthon elvégezhetem a kezelést. Árban sokkal jobban megérné, mintha kozmetikushoz járnék, de kicsit félek, hogy mi van ha nem válik be? Valakinek esetleg van már tapasztalata róla? Nagy segítség lenne ha megosztaná. Előre is köszi! :)

2013. ápr. 24. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Ha mellette megeszed a több ezer kalóriát, szénhidrátot, cukrot, akkor semennyire nem lesz, ezt garantálom.

Ha elkezdesz rendesen enni, diétázni, mozogni, akkor fogyhatsz, és ráadásul szükséged sem lesz erre a gépre.

2013. ápr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

A készülék (meg az egész "technológia" átverés, ettöl nem leszel sem vékonyabb, sem feszesebb.


Az elsö leirta, hogy hogyan lehet eredményt elérni, a észülékre szánt pénzt inkább normális kajára meg sportra költsd.

2013. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
89%
Nekem van otthon ilyen gépem, rendszeresen használom is, és nagyon meg vagyok vele elégedve! Eleinte én is kétkedve fogadtam az ilyen módszereket, és amikor rákerestem az interneten, nagyon sok, a fentiekhez hasonló véleményt találtam. Viszont amit fontos hangsúlyozni, és a készülék gyártója is leírja, önmagában a gép még nem fog segíteni. Nagyon fontos, hogy szigorúan betartsuk az előírásokat, ilyen pl. a diétázás (szénhidrát teljes kizárása az étrendből), a napi 2-3 liter folyadékfogyasztás vagy éppen egy fél órás testmozgás közvetlenül a kezelés után. De ha ezeket tényleg betartod, akkor biztosíthatlak, az eredmény garantált: már egy hét elteltével is jól láthatóan megszabadultam 1-2 cm zsírrétegtől. Azóta már barátnőimnek is ajánlottam, nekik is bevált, és már együtt várjuk a bikiniszezont :)
2013. ápr. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó! Tényleg úgy gondolod, hogy a gép nélkül nem sikerült volna? Ugyanezt a hatást érted volna, egy csomó pénzt megspórolva...
2013. ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lehet, hogy placebo...
2013. máj. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilván ez sem csodamódszer, de kiegészítő kezelésként nagyon jó. Amúgy ezt nézd meg, mert ebben minden benne van a gépről, a működésről, a hatásmechanizmusról stb.

https://www.youtube.com/watch?v=8c8MqAhlqaU

2014. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!