Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzéstervet szeretnék készíten...

Edzéstervet szeretnék készíteni magamnak. De egyedül nem nagyon megy, mennyit kéne fogynom?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok 57-58 kg,167 cm. Szeretnék egy kicsit fogyni, vagy legalábbis karcsúsodni. Aki tudna segíteni légyszíves írjon levelet! a célom: lapos has, vékony vádli és comb, vékony-izmos karok. és az álom súly 50 kg!

Jó lenne most formába jönni, hiszen új osztályba megyek és azért mégiscsak jobb benyomás ha egy vékony lány vagy, sem mint egy kicsit husis...



2013. ápr. 24. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Kevés lesz az az 50 kiló. A benyomást meg elsősorban nem a testsúlyoddal teszed.
2013. ápr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megértelek, én is új osztályba megyek. Iratkozz be valami edzésre és egészségesen táplálkozz, semmiképp ne koplalj.

Délelőtt gyümölcs, Ebéd, Vacsora (18óra előtt). Ezeket betartva hamar formába jössz :) A lényeg hogy mindennap szigorúan 3 étkezés, és ebédre nyugodtan edd a megszokott adagot amennyi jólesik, mert akkor vacsorára még kicsit tele leszel remélhetőleg és nem kell akkor enned sokat, mert az esti evésnek sokkal nagyobb része rakódik le zsírként, úgyhogy az esti evéssel fel kell hagynod. (lehet hogy nem is szokásod, csak tippeket adok)

Az étkezésről ennyit, és figyelj arra hogy mindennap mozog fél órát, mondjuk menj el futni vagy eddz vagy akár váltogasd őket, a cél, hogy rendszeresen min. 30 percet csináld! (az úszás is nagyon jó:)

Remélem tudtam segíteni, sok sikert!


Ui.: előttem válaszolónak: az első benyomás nagyon fontos, és elsőre egy ember a külsőt veszi észre akár tetszik akár nem. De annyi igaz, hogy 50 kiló lehet hogy kevés mert én 159cm vagyok és 49 kiló és szerintem max.1 kiló felesleg van rajtam. Szóval az lehet hogy túlzás lesz, de a lényeg, hogy fogyj le annyira amikor már magabiztosnak érzed magad a bőrödben ;)

2013. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!