Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki nagy súlyfelesleget adott...

Aki nagy súlyfelesleget adott le, annak milyen állapotban maradt utána a bőre?

Figyelt kérdés

Leginkább az érdekelne, hogy annak aki már adott le 30+ kilót, milyen állapotba került a bőre! (A hasán, combján, fenekén?) Megnyúlt vagy úgy ahogy de feszes maradt?

Van-e esélye egy 50 kiló felesleggel küszködőnek, hogy a fogyás után, feszes (vagy legalább is tűrhető) marad a bőre?


2013. ápr. 24. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem már 5 kiló után megráncosodott a bőröm, méghozzá érdekes helyeken: elsősorban a kéz- és a lábfejemen! Meg a dekoltázsomon. A többi helyen nem ráncolódott, de érezhetően lazább lett (például a pocakom lógósabbá vált).

Innentől kezdve rengeteg bőrfeszesítő és hidratáló krémet kenek magamra. Most lassan 15 kilónál járok, a kis ráncok eltűntek, és a bőröm is normálisan áll. Egyedül a mellem ereszkedett meg, de ezzel nem tudok mit tenni.


Szerintem ha lassan fogysz és kívülről-belülről (sok-sok-sok és még több folyadék) hidratálsz, akkor lelehet úgy fogyni, hogy nem lesz nagyon gáz a bőröd. Ja, tipp:én szinte csak leveseket eszem, így tényleg nagyon sok folyadékot viszek be észrevétlenül.

2013. ápr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dieta ***** válasza:
Nem a sok folyadék hanem a megfelelően ütemezett fogyókúra biztosítja a bőr összehúzódását. Ha nem jól választót fogyókúrával kifogyunk a bőrünkből utólag már nem húzódik össze sőt egy újabb hízás esetén sem lesz feszesebb .Az ilyen hibát általában plasztikai sebész tudja csak helyre hozni.A sok folyadék a magas fehérje bevitelen alapuló diétáknál szükséges egykébbként minimum 33 milliliter testsúly kilogrammonként és ebbe az étel víztartalma is beleszámolható (nem csak a leves de az alma zöldségek stb.)
2013. ápr. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha valaki sokat sportol, és úgy fogy le, nem fog lógni a bőre. Én majdnem három kilót leadtam eddig 2 hét alatt biciklizéssel, és nem hogy puhább, hanem sokkal feszesebb a bőröm.
2013. ápr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szóval azt tudom mondani, hogy igen, van esély, ha sportolsz és nem éhezteted a szervezeted.
2013. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!