Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha teliholdkor többet eszem a...

Ha teliholdkor többet eszem a diétám alatt, az tényleg duplán hat?

Figyelt kérdés
Azt írják, hogy teliholdkor minden amit teszel, eszel, gondolsz, kétszeresen hat. Szerintetek mennyi igazság van benne? Sokan (régi kultúrákban is) böjtöltek teliholdkor és újholdkor. Egészséges alacsony zsírbevitelű "diétát" tartok már pár hónapja, ritkán bűnözök, de ma nagyon ki voltam merülve és többet ettem. Teliholdkor alapból jobban kívánom az ételeket, persze azért mértékkel eszek, csak remélem nem hat duplán, amit ilyenkor megeszek...

2013. ápr. 25. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

"Szerintetek mennyi igazság van benne?"


Semennyi.

2013. ápr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de nyilván nem véletlenül van jelen annyi nép hagyományai közt, hogy odafigyelnek a holdfázisokra
2013. ápr. 25. 15:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tuod miért kérdezed meg? -.-
2013. ápr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

én csak érveltem :)

és azért kérdeztem meg, mert kíváncsi vagyok, mások hogy vélekednek ezzel kapcsolatban

kevesen veszik figyelembe pl a holdnaptárakat

2013. ápr. 25. 16:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valójában nem a hold, hanem a csillagok állását kell figyelni. A lényeg, hogy a "cukor" és a "fehérliszt" csillagkép minél alacsonyabban álljon és a "tejtermékek"-nek sem kell túl magasan lenniük :)
2013. ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez csak a képviselőfánk meg a zsíroskenyér együttállásakor lehetséges.
2013. ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És ha csukott szemmel háttal az ajtónak eszel akkor soha többet nem rabolnak el az ufók.
2013. ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha teliholdkor többet eszel, az mindenképpen jobban hízlal, mintha nem ennél többet. De ennek az ételhez van köze, nem a Holdhoz.

Amúgy szerintem igazolást szeretnél, hogy ha teliholdkor bekajálsz, akkor nem a te hibád, ha hízol, hanem az égiek űznek rossz tréfát veled. :)

2013. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Valószínű, hogy így van :D

Szóval inkább csak egy kis ropogós zeller a következő, az legalább lájtos :) Ha meg ma diót és sajtot kívántam, biztos meg van az oka - arra volt szükségem. Köszi a válaszokat! Még az offoknak is! :DD

2013. ápr. 25. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!