Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek ki vált be mint edző?

Nektek ki vált be mint edző?

Figyelt kérdés
olyan valakire gondolok akinek van weboldala és otthon is lehet rá tornázni. valaki aki jó zsírégető tornát ad. nem tom pl ilyenekre gondolok hogy: Tatarek Rezső, Rubint Réka, Péntek Enikő.... (főleg comb és csípő formálást szeretnék (kicsit nagynak érzem ezt a két testrészemet)) de persze jöhet has meg minden:DD
2013. ápr. 25. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Shaun T nekem bejött, a HipHop Abs videói. Kellemesen átmozgat, megizzaszt és közben szétvigyorgom a fejem, baromi jó hangulatot is csinál. :D

Jillian Michaels tornái is jók, bár nekem kicsit túl ordibálós-szadista, és a cardio-tornáin meghalok, de az is hatásos. 1 hónapig most még Shaun T-zek, aztán átállok Jillian-re. :)

2013. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is Shaun T-re szavazok, bár mást még nem próbáltam, de majd nem sokára fogok.
2013. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!