Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Étrendezni kéne? Kevesebbet...

Étrendezni kéne? Kevesebbet enni? Mit szabad enni és mit nem ilyenkor? Egyéb mozgásfajta?

Figyelt kérdés

15/L, 176cm. Tavaly nyár végére 64kg-ról lefogytam 57-re, de megint 64kg vagyok.


Mozgás:

Heti 2 röpi edzésre(1,5 óra) járok, pénteken 3-tól fél 6-ig is röpizünk rendesen mozgunk is.

Heti 2 szertorna, de az nem mozgat meg annyira, viszont karra mindig dolgozunk, és gyakran izomlázam is van utána.

Mivel már kijött a jó idő hétvégeken elmegyek futni (5,5 kör a 8-as pályán, ami 12-15perc +2,5 kör séta).

(Gondoltam rá, hogy minden nap tekerek majd fél órát intenzíven, hogy aerob legyen, de nem mindig fér bele az időmbe.)


A cél az lenne, hogy leadjam a zsírréteget, és utána azért nem bánnám ha egy kis izom is jönne fel, tehát nem a kilókat nézem, csak a hájat.


Étrendezni kéne? Kevesebbet enni? Mit szabad enni és mit nem ilyenkor? Egyéb mozgásfajta?


Előre is köszönöm annak akinek lesz türelme elolvasni és válaszolni rá! :)


2013. ápr. 26. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
176 cmhez a 64 kg ideális, az 57 marha kevés. De ha fogyni akarsz, akkor a legfontosabb az étrend, igen, az kéne. Fontosabb, mint a sport. Bőven elég hetente 3x mozgás/edzés, aki fogyni akar, annak nem kell mindennap agyonsportolni magát, nem fog nagy eredményt elérni. Sok fehérje (húsban, tojásban, sajtban stb.ben van), kevés szénhidrát (rizs, kenyér stb).
2013. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :) Igazából, amiket most csinálok, azokat nem a fogyás miatt csinálom, hanem azért, mert imádom :) Csak a tekerés nagyon uncsi, azért vettem csak fontolóra, hogy kéne, de akkor nem is kell rá gondolni, megnyugodtam.


Az sok szénhidrát ha zsemlét viszek suliba? Csak 1-et szoktam.

2013. ápr. 26. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Rosszul fogalmaztam, vagy félreérthető volt. A kenyérben, rizsben, zabban pl. sok szénhidrát van, ezért eléggé hízlalnak. A húsokban, tojás meg sok fehérje. Aki fogyni akar, annak csökkenteni kell a szénhidrát bevitelt és növelni a fehérjét. Pl. ha reggelire zsemlét ettél eddig, akkor egyél mostantól felet hússal. De ez csak példa, sztem egy zsemlében nincs vmi sok szénhidrát. És azt is írtam, h neked nem nagyon kéne fogyni.
2013. ápr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értettem a szénhidrátosat, úgy gondoltam, hogy akkor az helyett mást kéne-e vinni. 4 kilót mindenképpen le szeretnék adni mert annyi zsír biztos van rajtam.

Köszönöm szépen a választ, nagyon aranyos vagy. :)

2013. ápr. 26. 23:07
 5/5 anonim válasza:
Szia egyszeru es tuti Stop tej, Stop szenhidrat Start sok sok feherje, tuti muxik.
2013. ápr. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!