Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem eszem sok cukrot és a...

Ha nem eszem sok cukrot és a főétkezésekben rendes, nem hízlaló, egészséges kajákat eszem és mellette sportolok akkor kb mennyi idő alatt fog meglátszani a fogyás? Formásodás? átalakulás? : )

Figyelt kérdés

2013. ápr. 26. 22:06
 1/2 anonim válasza:
Az sok mindentol fugg pl mit ertesz egeszseges kaja alatt? es mit sportolsz? a sakk is egy sport. Jah es a keves cukor nem eleg a nulla cukor az mar valami. Nezd ket honapja 125 kilo voltam ma 115 a titok pedig hus, zoldsegek, es cukor helyett Nyirfa cukor vagy stivia. de a nyirfa cukor (XILIT~) sookal jobb ugyanis nagyon alacsony a GI(Glikemias Index) szintje plussz a lebontasahoz nem kell inzulin es kb a kaloriaja negyede a cukorenak. Az ize pedig tokeletesen azonos a cukoreval. nincs mellek iz nincs mellek hatas. Draga, de megeri 1Kg kb. 2500ft. En heti 3 szor kardiozom 2szer pedig izomozok plusz mind az ot nap 45 percet szaunazom. Probat megert sikeres fogyast jah ha le allsz a kenyerekkel tejjel es cukorral az eredmenyed negyzetesen no majd ez garantalt. Udv ha kell meg info szivesen segitek. Jah es igen nagyon latvanyos 2 honapja 42-es nadrag most 36 XXXL polo most XXL de csak a hossza miatt mert magas vagyok (185)
2013. ápr. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

haat altalaban pogacsat vagy olyan magos zsomlet reggelizek. Az ebed az mindig zoldsegbol van, mindenfele rakott zoldseg, paradicsomleves spenotos pite, parolt brokkoli meg ilyenek. A vacsorara vagy egy joghurtot vagy egy tal muzlit eszem, ha sportoltam akkor 3 tojast meg egy pohar turot.

Sportok: heti 1x lovagolok (ez most kimaradt a rossz ido miatt)

biciklizek heti parszor 15kmert

monociklizek kb napi fel orat

telen kondiztam meg nemreg hagytam abba a gyogytornat

aztan meg szoktam itthon is tornazni jahh meg tesizni i s a suliban kb ennyi... De nemreg derult ki h csonthartya gyulladasom van ezert most nem nagyon sportolhatok h ne eroltassem meg :// szted kb mennyi ido kell ahhoz hogy latszodjon ez rajtam kenyeret mar jo ideje nem eszem. Anyukam barnacukrot hasznal. Probalok keves lisztet enni. Jah es csak 3-4 kgot szeretnek fogyni meg jo alakot szeretnek nyarra...

2013. ápr. 27. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!