Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor menjek el futni...

Most akkor menjek el futni vagy tartsak pihenőnapot?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdtem el futni, akkor született az elhatározás, hogy csakazártis át fogok menni két év múlva a rendőrtiszti fizikai alkalmasságiján, ahol 2km-t le kell futni terepen 10 perc alatt. Szóval tegnap elmentem futni a környéken, a betonon. A táv nagyjából 2-2,5 km volt, az időt azt nem nagyon néztem. Most olvasgattam a neten, hogy kell-e pihenőnapot tartani az izmok regenerálódása miatt, stb, de a vélemények teljesen ellentmondanak egymásnak. Van aki ezt, van aki azt mondja és nem tudom, hogy akkor menjek-e ma is futni vagy csak holnap. Egyébként van rajtam kb 10kg felesleg és kicsit aggódom, hogy a mindennapos futástól tökreteszem a térdem.

Akkor most szerintetek menjek vagy sem?


2013. ápr. 28. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Futásból elég heti 3-4 alkalom. De ahogy érzed. Heti 1 nap szünet biztosan kell. Ismerek olyat, aki heti 6x fut. De nálam a heti 4 futásnál tökéletesen futok, fejlődök és fogyok.
2013. ápr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!