Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzésformával tudnék...

Keitha kérdése:

Milyen edzésformával tudnék derékról és fenékről lefogyni?

Figyelt kérdés
Mostanában felhíztam néhány kilót, és egyre jobban látszik. Sokan mondják, hogy "Ej, de megterebélyesedtél!" és nem igazán szeretek így tükörbe nézni. Mit ajánlotok, ami nektek is bevált? Pl: guggolások nálam combra bejöttek, ti milyet ajánlotok?

2013. máj. 2. 16:41
 1/1 anonim válasza:

Most azt fogod kapni hogy nincs helyi zsírégetést. Én már agy f@szt kapok ezektől....

Na de szóval, én is onnan akarok fogyni comb/derék/fenék izmosítás. Én fogyókurázok, másfél hónap alatt 9 kg-ot adtam le. 69-60 :)

Nem jártam/járok futni. Bár már el fogom kezdeni hogy gyorsabban mennyen. Én azt ajánlom neked hogy ne egyél kenyeret, krumplit, olajos kajákat. Nekem a bőröm is kitusztult, a hátam tiszta rücsök volt...

Guggolással vigyázz én csináltam múlt hét pénteken, azóta sem tudok kapaszkodás nélkül felállni.

De látom "neked bejött combra" te guggolást csináltál? Mi lett belőle és mennyi ideje?

2013. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!