Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülhet így lefogyni?

Sikerülhet így lefogyni?

Figyelt kérdés
A barátnőm kb. 20 kilót fogyott 4-5 hónap alatt (80 kilóról 59-re, kb 170 cm magas). Állítása szerint ezt úgy sikerült elérnie, hogy reggeltől délig annyit evett amennyit csak akart és amit csak akart és délután pedig már semmit. Szerencsére nekem soha nem volt súlyproblémám ezért nem értek a fogyókúrákhoz, de aggódom a hirtelen súlyvesztése miatt. Ha tényleg ezzel a módszerrel fogyott akkor oké, de nem hiszem el, hogy ezzel ennyit lehet fogyni. Félek esetleg hánytatta magát vagy ilyesmi. Szerintetek lehetséges így lefogyni?

2013. ápr. 29. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így fogytam le anno. Pont ezt csináltam, bár délig sem ettem rengeteget. Amúgy én ezt nem tanácsolom senkinek, nagyon rossz volt a közérzetem, sokszor elájultam, és nem egy biztonságos módszer, mert ha elkezd normálisan enni, hamar visszamehet rá a felesleg.
2013. ápr. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem jó módszer, de lehetséges hánytatás nélkül is.
2013. ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!