Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Másnak is kövér maradt a "lelke"?

Nikozia12 kérdése:

Másnak is kövér maradt a "lelke"?

Figyelt kérdés

Mindig "erős" lány voltam. Nem plötty, de magas, erős csontozatú és plusz volt mit fogni rajtam. Sportoltam rendszeresen de soha nem diétáztam. Most közel egy év alatt(szóval nem gyorsan) fogytam kb. 20 kilót. 172 centi és 80 kiló vagyok. Mégis kövérebbnek érzem magam mint valaha. állandóan azt nézem h. van még egy kis poci...nem tetszik a belső combom stb. És kihat a minden napjaimra, ez jár a fejemben folyamatosan. Persze vannak jobb napok de ritka. Pedig elmúlt a narancsbőröm, feszes is vagyok de mégis folyamatosan kritizálom magam és nem érzem jól magam. Bezzeg mikor olyan voltam mint egy tank akkor nem zavart :D

Más is van így ezzel?



2013. máj. 2. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ismerős :D Én amikor csontsovány voltam, ott néztem, hogy úristen nagy a hasam, meg a combom. Erre ropi voltam.
2013. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kicsit még leadhatsz.
2013. máj. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert még nem érted el az "álom" alakodat.

Kb. még egy 10-es fölösleg van rajtad, a következő fél-1 évben az is sikerülni fog, hajrá!

2013. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jézusom..elírtam :D szóval 60 kiló vagyok :)80ról indultam.
2013. máj. 2. 20:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Én mindig azt mondtam erre (igen, én is így vagyok vele, mint te), hogy a tükör mindig azt mutatja ami MOST van.Ha mutatná, h "ilyen voltál és most ilyen vagy" könnyebb lenne:D

De így mindig csak azt látod bármennyit is fogysz, h aha, még itt meg itt meg itt nem tökéletes:)

Aztán, h magamból indulja ki mikor újra babát vártam és feljött pár kg akkor bezzeg visszasírtam mindig azt az alakomat amikor lefogytam és mérgelődtem, h még mindig kövér vagyok :D Mondjuk szerencsére hamar leadom mindig ha szüéskor feljön rám plusz x kg :)

2013. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja, így már m

s. Épp akartam írni, hogy azért 100 kilósan nem hiszem, hogy nem voltál kövér:D

Amúgy igen, én is így vagyok, minden nap szembesülök ezzel. Én is majdnem 80 kilóról indultam és az a durva, hogy akkor nem láttam magam olyan vészesnek. Igen, tudtam, hogy híztam és le kéne fogyni, de nem izgatott különösebben. Igazából úgyis jó nőnek éreztem magam. Aztán egyszer ráeszméltemm, hogy basszus, csak le kéne fogyni, azóta lement 16 kiló. De komolyan, most több bajom van magammal. Itt hájcsi, ott pocak, ki vagyok készülve, utálok néha elmenni itthonról. Az a furcsa, hogy tavaly nyáron, mikor olyan minusz 8 kilónál tartottam, akkor tökre jól éreztem magam, azóta mégegyszer annyit fogytam és most vagyok bedilizve, hogy szörnyen nézek ki. Már nem tudom, hogy mi a valóság, komolyan.

2013. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor nekem is sokkal több önbizalmam volt. És az a rossz h. mivel vastag a csontom sok helyen kiáll..és olyan gebe hatást kelt...de közben van pocakom..stb. Folyamatosan agyalok h. akkor most mozogjak többet vagy legyen e még szigorúbb a diétám. Nem tudom h. h. lehetne megoldani h. az ember reálisan lássa magát. Azt hinnénk h. ha majd lefogyunk sokkal boldogabbak leszünk.
2013. máj. 2. 22:27
 8/9 anonim ***** válasza:

hát sajnos nagyon ismerős a helyzet.

169 cm vagyok, 85 kilóról indultam.

most jelenleg 68 kiló vagyok, szóval fogytam elég sokat, de ennek ellenére sokszor van az, hogy belenézek a tükörbe, és elfog az ideg.

tudom, van még rajtam háj, de az sem normális, hogy sokszor kövérebbnek látom magam, mint amilyen voltam. pedig egyértelmű, hogy nincs igy, csak a derekamból lement kb. 30 centi.

persze nincs ez mindig igy, valamikor jó belenézni a tükörbe, de aztán meg valami átkattan az agyamban, és csak azt látom, hogy mekkora a hasam, milyen ocsmány a belső combom, stb...

2013. máj. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mikor annak idején lefogytam 74 kg-ról 62-re, ugyanolyan husinak éreztem magam, hiába láttam utólag képeken, hogy mennyire vékony lettem, akkor úgy gondoltam, hogy még mindig duci vagyok és szégyellősnek kell lennem. Nem is értem. :D
2013. máj. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!