Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A " Valaha kövér voltam '...

A " Valaha kövér voltam ' című műsorban a fiatal tinik hogyan fogynak napi 1 kg-t?

Figyelt kérdés

Mert mindenhol azt olvassuk,hogy heti 0,5-1kg fogyás a tartós és egészséges,de ezek a lányok 3hónap alatt letudnak adni 70kg-t körülbelül..

Most akkor mi az igazság?

Lehet fogyni napi 1kg-t?


2012. febr. 4. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2012. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem ismerem azt a műsort.

Amúgy simán lehet. Csak az emberek automatikusan azt hiszik, hogy ha 1 kg fogynak az zsírból teszik...napi 1 kg zsírt csak zsírleszívással lehet veszíteni. Amúgy meg inkább a vízveszteség meg a szénhidrátraktárak kiürítése által mehet le a napi 1 kg....

2012. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

:) Dehogy adnak le 70kg-ot. Én is szoktam nézni, de azért nem láttam még -70kg-os végeredményt. Max. 40-et. Hogy hogyan fogynak le? Kapnak egy személyi edzőt nyár elején. Ők gimisek, akik a főiskolát már normálisabb testsúllyal akarják kezdeni. A szemályi edző először elbeszélget velük, majd az első reggel elmegy az otthonukba, és kidobat egy csomó rossz ételt a házból (tészták, sütik, fagyik). És megmutatja miket ehetnek, sőt, van, hogy főz is nekik. Aztán elmennek együtt vásárolni, és csupa olyan dolgokat vesznek, amik segítik a fogyást. Mindemellett a legfontosabb az, hogy mivel a tinik nyári szüneten vannak, ezért az edző napi 6-8 órát edz velük. Úgy kezdik mindig a műsort, hogy az edző azt mondja: "Ha nekem adod a nyaradat, visszaadom az életed." Egy csomó részben az van, hogy a tinik panaszkodnak, hogy semmire nem marad idejük a műsor miatt. Mondjuk nem tudom miért panaszkodnak, hiszen ezt vállalták, ezt akarták. Kb. 80-110 napjuk van leadni a súlyt. Nem mindenkinek sikerült eddig. Volt olyan, aki csak 10-15kg-ot fogyott. Volt olyan aki még túl is teljesített.

Jó műsor. :)

2012. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ilyen elkéne magyarországra is:) de... reménytelen
2012. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
Gondolom, 1 napi adást 1 hétig forgatnak. :)
2012. ápr. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem meg nem kéne, ugyanolyan hatástalan, mintha koplalnának egész nyáron, aztán ráennének és visszahíznák. Szerintetek mi fog történni azzal, aki napi 6-8 órát edzett, és utána ezt abbahagyja, és marad jó esetben a napi 1 óra, rosszabb esetben a heti 3 óra, még rosszabb esetben visszaülnek fagyit zabálni meg kólát inni a tv elé?

Segítek: visszahízza az egészet. Akkor meg inkább ne fogyott volna, mert a nagy súlyingadozás baromira megterheli a szervezetet, és az első félévi főiskolás vizsgákon újra kövér lesz...

2012. ápr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

hát nézd kedves utolsó, én nem tudom.

néha nézem ezt a műsort, és a múltkor volt egy lány, aki alulteljesített (40 helyett 12 kiló vagy ilyesmi), aztán az edző nélkül folytatta, és három-négy hónap alatt lement még vagy 15. szóval...

2012. ápr. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
és azt se feledjük, hogy súlytartáshoz más feltételek és körülmények kellenek mint egy drasztikus fogyáshoz. attól még, hogy ezentúl kevesebbet edz, ha annyi energiát éget, amennyit bevisz, akkor tartja a súlyát
2012. ápr. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%

Én volt már, hogy 10 oerc alatt fogytam 1 kg-t a részleteket nem írom le.

Ha le is fogynak akkor sem bizto, hogy tartós és egészséges lesz a fogyás. Valamint nekik biztos biztosít a műsor plasztikásztatást a megereszkedett bőrre. Neked meg egy csomó pénzedbe kerülne

2012. ápr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10 perc alatt 1kg? Wooow... Biztos elmentél nagy vécére te igen okos!
2012. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!