Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítene nekem? Azt...

Valaki segítene nekem? Azt hallottam, hogy sokat lehet fogyni futással, de nem tudom, hogy hogyan?!

Figyelt kérdés

Az interneten nem találok semmit...13 éves 150cm/45kg. Nem is nagyon a fogyás a célom, hanem az egészség. Tudom, hogy nem szabad fogyókúrázni, mert fejlődésben vagyok, nem is akarok fogyókúrázni! Az édességeket elhagyom a cukros üdíttőkkel együtt. Zsíros ételeket eddig sem szerettem. Elhatároztam, hogy fogunk futni a barátnőmmel.

A kérdéseim:

Előtte vagy utána egyek, és mit?

Mennyi perccel kezdjek?

Ezzel ugye nem ártok a szervezetemnek?

Valami egyéb jó tanács?

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. máj. 3. 19:19
 1/3 Andi B. válasza:

Szia, én kb. 2 hónapja kezdtem a futást és nagyon sok hasznos infót találtam a következő weboldalon, kezdőknek is: [link]

Sosem futottam ezelőtt és már most érzem a pozitív hatásait: megizmosodtak a lábaim, lefogytam 2 kilót és sokkal jobb lett a közérzetem is. Ha valami bánt, esetleg ideges, stresszes vagyok, akkor a futás a tökéletes megoldás, hogy alaposan kitisztuljon a fejem és vidámabban lássam a világot :)

2013. máj. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2013. máj. 4. 12:24
 3/3 Andi B. válasza:
Szívesen és sok sikert kívánok! :)
2013. máj. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!