Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok és le kéne...

12 éves vagyok és le kéne fogynom kb.10 kilót. Mit ajánlatok? Mit csináljak? Egyébként lány vagyok.

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Kerüld a kenyeret ( legalábbis a fehér lisztből készültet) az édességeket, tésztát, krumplit. ÉS MOZOGJ DE JÓÓ SOKAT! :D
2013. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 vámos krisztián válasza:
Szia!12 évesen még nem igazán kellene fogynod,bár nem tudom menjire vagy "túl sújjos"!?Te még most fejlödsz,ne fogyozz arra rá érsz kb-8 év mulva!
2013. jún. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
60 kiló vagyok. A tesitanár folyamatosan piszkál és megaláz, úgyhogy nem igazán érek rá 8 év múlva.. :)
2013. jún. 16. 19:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanennyi kiló voltam mint te, és engem is végig szekáltak a tesitanárok, mert nem tudtam kötélre mászni/fekvőtámaszozni. Ilyen korban még nincs szükség diétára, nehogy elkezdj valami hangzatos divatbaromságot! A fehér kenyeret kerüld+sok zöldség-gyümölcs, de ne feszülj rá a dologra, és egyél meg mindent amit kívánsz, hidd el a tested nagyon jól tudja mikre van szüksége a növekedéshez! (Természetesen nem 0-24 gumicukorra, de ha megkívánsz néha napján ne vond meg magadtól!) Amit tanácsolok, az rengeteg sport. Jön a nyár, és természetesen a legjobb az lenne ha futnál, úsznál, erősítenél (ezeket én mind utálom kivéve az úszást, de nem voltam hajlandó strandra menni érthető okokból)de ha ezek nem vonzóak az is elég ha nagyokat sétálsz, és otthon megpróbálsz edzeni. Nem arra gondolok, hogy két hetente rád jön és csinálsz 1000 felülést, mert az semmire sem jó. Tracy Anderson, BodyRockTV (youtubeon megtalálod őket) vagy akár Rubint Réka, akármi ami átmozgat! Nekem 20 évesen a tenisz adta meg a kezdő lökést de elég drága sport, meg alapvetően az edzőterem stb. is drága, viszont ezeket az otthoni edzéseket videóról teljesen ingyen meg tudod csinálni, és egy nagy séta a szabadban sem kerül semmibe.

Mozogj amennyit csak tudsz, hidd el meglesz az eredménye! Izmos leszel, jó kondiba kerülsz és tesin is bizonyíthatsz az idióta tanárodnak! (Még épp időben vagy, én 20 évesen jöttem rá arra, hogy változtatnom kell, 86 kilósan... most 50 vagyok, nem szedtem fogyitabit, nem sanyargattam magam, csak megemeltem a hátsóm és pörögtek le a kilók!) Esetleg beszélj a szüleiddel arról, hogy szeretnél egészséges életet élni és fogyni egy kicsit, biztosan támogatni fognak!

Sok erőt, sikert és kitartást kívánok!

2013. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

NEM KELL 12 ÉVESEN FOGYÓZNI!

Én 20 év alatt be is tiltanám.


Egyébként meg mozogj sokat és táplálkozz egészségesen. Nem mondom azt, hogy így csináld meg úgy mert az az elveimbe ütközne.

Úgy gondolom, hogyha megnézed, hogy mit eszel és sportolsz akkor megy le.

2013. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég ha nem eszel fehérkenyeret,meg cukros kajákat,italokat. :)

A teljes kiőrlésű amúgy is egészségesebb.

Egyél sok gyümit,zöldséget,natúrjoghurtot,túrót,tejet inkább kerüld,egyél keménysajtot,zabpelyhet,és mozgoj sokat!:)

2013. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 poiu ***** válasza:
Ha a fentiek nem vállnának be, akkor ne csak a kenyeret, hanem a krumplit, rizst és tésztát is hagyd ki az étrendedből, egyél ezek helyett gyümölcsöt. Nem tudjuk, mi a magasságod, de valószínűleg nagyon túlsúlyos vagy. Ha így van, akkor ne fuss. Sétálj, bringázz, ússz, tornázz, játsz.
2013. jún. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 poiu ***** válasza:
*válnának...
2013. jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
futok.. naponta ötször eszem.. remélem lesz változás és jövőre nem én leszek a célpontja.
2013. jún. 22. 16:27
 10/10 A kérdező kommentje:
jah és nem eszem semmi lisztből készültet.
2013. jún. 23. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!