Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexia? Segitseg?

Anorexia? Segitseg?

Figyelt kérdés
nyar ota lefogytam 14 kg-t. egyszeruen ha mostanaban eszem, lelkiismeretfurdalasom lesz, es borzalmasan erzem magam, hogy meg mindig kover vagyok.. milyen etelek vannak amik nem hizlalnak es barmikor ehetem? :/

2013. máj. 4. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:

fehérjéből szinte akármennyit,akármikor,nyers zöldségekből is ehetsz.

vagyis hús,tojás,túró,fehérje turmix vízzel.

ezek mehetnek,de célszerű lenne rendszert raknod bele,vagyis 3-4 óránként enni,hogy visszaszokj.

utánanézhetsz a paleo étrendnek,azzal képtelenség elhízni .

ha párolod a húsokat,akkor olaj sem kell hozzá.

2013. máj. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszonom szepen!
2013. máj. 5. 09:34
 3/8 anonim válasza:
Hogyan fogytál le 14 kg-t?Egyáltalán nem ettél?
2013. máj. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha bulémiás akarsz lenni kezdj csak neki a paleonak...

Rengeteg embert ismerek aki így kezdte majd átállt valami alacsony CHs baromságra, kiéheztette magát, bezabált majd ment a mosdóra kiadni mert hatalmas lelkiismeret furdalása lett. Szégyenemre én is jártam ott ahol te és majdnem tényleg komolyabb betegséghez vezetett az idióta további diéta (atkins szerűség). Legyen a célod az egészség és ne a 'mérleg', ha van rajtad egy kis réteg de ~18 perces 5 kmeket futsz akkor tudhatod hogy nagyon jó úton jársz.

2013. máj. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

igazabol ugy fogytam le, hogy semmi kenyeret nem ettem, most sem eszem, az edessegeket is total elhagytam. igy vagyok most 64 kg. de egyszeruen nem megy lejjebb innen. nagyon elegem van. ahogy vege a sulinak, elmegyek futni, uszni. nagyon remelem, hogy sikerulni fog. igy nyilvan nem kg-ban nezem majd, mert izmosodok.

koszonom szepen!

2013. máj. 5. 17:34
 6/8 anonim ***** válasza:
De könyörgök!!! 1 kg és 1 magasságadatból SE lehetne megmondani hogy kövér vagy!4 Az én barátnőm pl 80 kg (175cm) és mindenki aszt mondja hogy sovány.Mért?? Azért mert a kiló az csont izom meg pl agy ami lehet hogy neked hiányzik a leírtak alapján...
2013. máj. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szintiszoli123 ***** válasza:

Helló!

Ne bántsd szegényt!

A média által sugallt sok szarság egyre több embert vág tönkre.

Kérdező! Ha változni akarsz, nem árt némi ismeretre szert tenni, hogyan is működik az a fránya emberi test.

Szerintem itt elég jól leírják, mit kell tenned:

[link]

Csak bátran! Merj enni is, csak gondold át, hogy miből mnennyit, de semmiképpen ne zabáltasd fel a testeddel a saját izmaidat! Ez történik ugyanis, ha a napi kalóriabeviteled a BMI alá megy.

2013. máj. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szintiszoli123 ***** válasza:
2013. máj. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!