Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ez az edzésterv?

Jó ez az edzésterv?

Figyelt kérdés

Hétfő.:Bicepsz-mell

Kedd.:váll

Szerda.:láb

Csütörtök.:tricepsz-bicepsz

Péntek.:mell-hát

Szombat.:has

Vasárnap.:pihenő.

Ha nem jó akkor lécci segítsetek kijavítani,vagy esetleg ha több pihenő kell akkor melyiket vegyem ki?



2013. máj. 5. 14:00
 1/5 Kyokuatlasz válasza:
Ez az edzésterv tökéletes,a vasárnapi pihenő jó,de ha izmot akarsz növelni,akkor ajánlom a különféle tömegnövelőket..:D......de azt is ésszel.:D
2013. máj. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 benzike válasza:
ez elég rossz szerintem felesleges heti 6x menni kondiba bőven elég neked 3 ,később 4 de interneten rengeteg van fennt
2013. máj. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Tömegnövelőket nem szeretnék enni.Csak natúr fehérjét ami húsba,zabpelybe van.Én úgy olvastam hogy a 6 edzés nem sok ha úgy van hogy az izomcsoportok edzése között eltelik 48 óra.
2013. máj. 5. 18:27
 4/5 anonim válasza:

Így sokkal jobb lenne a párosítás:

Mell-Kar(bicepsz, tricepsz)

Hát-Váll

Láb


A hasazás az mehetne minden edzésnapon. Esetleg a hát-vállat rakhatnád két külön napra ha akarod. Egy izomcsoportra heti egy edzés elég (kivéve a hasizmokat). Fontosak a pihenőnapok is, hiszen ekkor nőnek az izmok, nem pedig edzés közben.

2013. máj. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.És akkor elég 1 pihenőnap?Vagy rakjak még be valahova?
2013. máj. 7. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!