Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bezabáltam este sütikből, help?

Bezabáltam este sütikből, help?

Figyelt kérdés

Sütiakció volt, 50 forintért darabja... (jótékonysági rendezvényből maradtak meg, este 6 körül vettem őket) és megettem egy rakattal :/

Meg még 2 rozsos zsemlét is, mert az édesség után kívántam a nem édeset... most nagyon fáj a gyomrom, meg bűntudatom van hogy nem kellett volna a fenébe is elszúrtam a mai napom...


mit tegyek?? kérlek segítsetek :( szerintem ha 1200-1500 kcal nem volt meg akkor 10 kcal se :( ez az esti evészet..

úristen :S

azért aggódok mert múlt héten 2szer is csaltam... most is :(


2012. dec. 4. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Most már nem tudsz semmit sem csinálni, de tényleg elég sok volt ez így együtt. Ha egyébként rendesen mozogsz és egészségesen eszel, akkor nem lesz gond, pár nap alatt visszaáll a súlyod. Ha nem mozogsz, akkor kezdd el és a következő héten figyelj oda, hogy ne legyenek ilyen mellézabálások.
2012. dec. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát tanulj belőle és ne csinálj többet ilyet. Szerintem a gluténtől fáj a gyomrod amúgy
2012. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Néha ilyen is kell. :)

Holnaptól visszaállsz a normális kerékvágásba, és kész.

Egy nap alatt nem fogsz elhízni.


Amúgy nem azért van ez, mert egyébként megvonsz magadtól minden édességet?

Jobban járnál, ha engedélyeznéd azt is, mértékkel, és akkor nem jönnek rád ilyen falásrohamok. Nem kell mindig szélsőségekbe esni.

2012. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 30BananasADay ***** válasza:
Minél többet görcsölsz rajta annál rosszabb lesz.Vannak rossz napjai az embernek.Viszont ez egy jel arra hogy nem tökéletes a diétád, valamit megvonsz magadtól vagy szimplán nem eszel eleget.
2012. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jótékonykodni lehet.

Hogy miért eszel szemetet, azt magaddal rendezd le :)

Amúgy mit számít egy napi kaja? Ha amúgy is rozskenyeret, tejtermékeket eszel akkor halál mindegy most mit és mennyit ettél, nem rosszabb mint bármelyik napi étkezésed. A "kalóriádba" nem fér bele, de ez szubjektív (és lényegtelen).


Ha meg amúgy egészségesen eszel akkor egy nap nem számít annyit.

2012. dec. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!