Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lindsay Lohan hogy fogyott le...

Lindsay Lohan hogy fogyott le ennyire? Azért volt rajta egy kis husi, azok hova tüntek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem evett? Újságokban olvastam, hogy nem evett mióta volt ez a samantha ügy vagy mi... Akkor csak lehet fogyni koplalással??
2009. szept. 29. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
még Lindsay Lohan is vissza fogja szedni az összes leadott kiloját mikor elkezd enni :D
2009. szept. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
76%
Ne akarj koplalással lefogyni,mert ha fogyás után újra rendesen fogsz enni gyorsan vissza fogod hízni,talán még többet is,mint amilyen voltál.meg egyáltalán nem egészséges sőt..inkább sportolj valamit,vagy táncolj!
2009. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
jó de ha megnézed őt vagy a többi étkezési zavarost, akkor azt látod hogy betegesek, csont és bőr mindegyik csak a nagy fejük van. semmi izomzatuk nincs. persze ha nem eszik az ember akkor ilyen lesz, csak nem értem miért hisz a pasiknak nem kellenek az ilyen "nők" arról meg nem is beszélve hogy még bele is lehet halni . és most nem kell letámadni hogy én tuti egy elhízott vagyok aki irigykedik , mert a bmi-m 20 körüli :)
2009. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Szétdrogozta az agyát..így ne akarj fogyni.
2009. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Lidsay Lohan beteg, anorexiás. Már évek óta.
2009. szept. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kokain
2010. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
valaki nagyon lepontoz mindenkit
2010. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!