Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám átformálni az...

Hogyan tudnám átformálni az alakomat?

Figyelt kérdés

Nagyjából ilyen most; [link]


és ilyent szeretnék;

[link]


Nagyon szigorú diétára sajnos alkalmatlan vagyok, (bár most is diétázom, de csak annyiból áll hogy igyekszem kerülni a cukrot és a fehér kenyeret) de most, hogy itt a nyári szünet, lenne több időm sportra. Akinek van tapasztalata ilyenben, megosztaná velem? Elsősorban mozgásformák, vagy adott gyakorlatok érdekelnének.


2013. máj. 8. 16:38
 1/1 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok, nyugi!

Mozgás:

Hát szóba jöhet futás, torna (Legalább 20-30 perc naponta, max. 50-60 perc!), de akár tánc mehet: Nem kell hozzá tanár, jó érzést biztosít, akár a gerincnek is jót tehet, ha úgy rendezed a mozdulatokat! Esetleg biciklizés, tenisz, de ez talán nem olyan gyakori, kedvelt/hatékony. Jó, talán hatékony lehet. Edzőterem, ilyesmik lehetnek.

Étrend:

Reggelire: Kevéske barna kenyér, egy pici sajt vagy párizsi is lehet rajta, de kolbász, szalámi ne! Helyette sok zöldség, mint pótló. Napközben gyümölcsök/gyümölcsjoghurt, vaj helyett vajkrém.

Ebédre: Főzelékek (sárgaborsó, zöldborsó, finomfőzelék, ilyenek; Krumpli, paradicsomos káposzta ne!)esetleg natúr csirkemell uborkaszeletekkel, zöldségkörettel. Lehet salátával is.

Vacsorára: Először is - legyen kevés! De paradicsom, póré/újhagyma, uborka, zöldpaprika lehet, csak só nélkül. Barnakenyér/B.kenyér-pirítós, és vajkrém.

Nuku desszert (csoki, gofri, stb.)

2013. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!