Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a diétáról? Hatásos lehet?

Figyelt kérdés

1. nap

Reggeli: rozskenyér egy szelet sonkával, paradicsom, zöldtea.

Tízórai: két alma, szeletelve.

Ebéd: káposztaleves virslivel, egy szelet barnakenyér.

Uzsonna: sárgarépa-zeller saláta.

Vacsora: savanyú káposzta tejföllel.

2. nap

Reggeli: egy pohár joghurt, áfonyalé.

Tízórai: két alma, szeletelve.

Ebéd: egy sovány csirkemell-szelet, főtt krumpli, káposztasaláta.

Uzsonna: sárgarépa-zeller saláta.

Vacsora: savanyú káposzta, egy főtt krumpli.

3. nap

Reggeli: müzli tejjel, zöldtea.

Tízórai: két alma, szeletelve.

Ebéd: káposztaleves virslivel, egy szelet barnakenyér.

Uzsonna: sárgarépa-zeller saláta.

Vacsora: savanyú káposzta reszelt sajttal.

4. nap

Reggeli: barnakenyér vékonyan megkenve margarinnal, gyümölcstea.

Tízórai: két alma, szeletelve.

Ebéd: egy sovány csirkemell-szelet káposztás uborkasalátával, barnarizzsel.

Uzsonna: sárgarépa-zeller saláta.

Vacsora: savanyú káposzta, csirkemell-sonka, uborka.

5. nap

Reggeli: magos kifli egy szelet sonkával, uborkával, zöldtea.

Tízórai: két alma, szeletelve.

Ebéd: káposztaleves virslivel, egy szelet barnakenyér.

Uzsonna: sárgarépa-zeller saláta.

Vacsora: savanyú káposzta pirított kenyérrel.

6. nap

Reggeli: egy pohár gyümölcsjoghurt, egy pohár zöldtea.

Tízórai: két alma, szeletelve.

Ebéd: sült hal petrezselymes főtt krumplival, káposztasalátával.

Uzsonna: sárgarépa-zeller saláta.

Vacsora: savanyú káposzta, egy felkockázott alma.

7. nap

Reggeli: gyümölcsös müzli tejjel, egy pohár gyümölcslé.

Tízórai: két alma, szeletelve.

Ebéd: káposztaleves virslivel, egy szelet barnakenyér.

Uzsonna: sárgarépa-zeller saláta.

Vacsora: savanyú káposzta tejföllel.



2013. máj. 9. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy hatásos.

Tömegnövelés alatt jók a joghurtot, kenyeres kaják, ezt minden testépítő tudja.

2013. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Savanyú káposzta tejföllel? Mindjárt hányok, de te is fogsz, ha elkezded ezt a sz@r diétát.
2013. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igazából tök mindegy, hogy "hànyok", egy hetet ki fogok bírni.

Csak arra lennék kiváncsi, hogyha csinálom akkor fogyni fogok e ?

2013. máj. 9. 17:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Fogyni, egy hét alatt? Nem, még ha rendesen (jól) ennél akkor is max. a tömeged csökken (de nem a testzsírod) és a következő héten minden visszaáll az eddigi kerékvágásba.


A fogyáshoz zöldség és hús alapú táplálkozás (hizlaló szemét helyett) szükséges, és nem 1 vagy netán 2 hetes időintervallum.

2013. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nemrég olvastam egy nagyon klassz kis cikket. Már azelőtt, hogy olvastam volna, nagyjából már képben voltam ezekkel a dolgokkal...

Ha fogyni akarsz nem elég étrendet váltani!! Mozogni is kell! Rengeteg vizet inni. (napi 1-2 litert.) Persze a krumpli, rizs, "kenyér" mind szénhidrát. Lassan mellőzni kell apránként..

És most ezt halál komolyan mondom! Mindent ehetsz, csak mértékkel!!! (még a süti, fagyi is belefér, csak a napodhoz kell mérni, hogy aznap akkor mennyi kalóriát vihetsz még be! ) A Chips félék kizárva!! Bár ezt gondolom tudod. Szóval ha eszel is mindenből keveset, azaz mértékkel!! :)


(csak példaként írom, hogy mások is lássák, hogy nem kell kínozni saját magunkat a "szigorú" diétákkal!

- Az egyik rokonom. (lány) kb. 10 éves korától túlsúlyos volt! Elég nagy darab.. :/ De a tini évei alatt, mindenből evett csak mértékkel! Mára 22 éves és gyönyörű alakja van! Szép, karcsú, sovány! És nekem elmondta, hogy nem sportolt semmit. :) szóval a hangsúly mértéken van!!! )

2013. máj. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat !

Az az igazság, hogy másfél hónapja felszedtem plusz kilókat a betegségem alatt. A jövőhónapban viszont esküvőre megyek és már megvan az imádni való rucim :( Nem szeretnék másikat. 7-8 kilót szeretnék fogyni június elejéig. Egy héten 3-4-szer járok edzeni és az étkezésre is megpróbálok oda figyelni.

2013. máj. 9. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy miért kell ragaszkodnod ehhez az étrendhez? Káposzta, zeller, répa, alma... Tavasz van, itt a spárga, az eper, meg még ezermillió féle szezonális dolog. Egy kis fantáziával, utánaolvasással és egy kalóriatáblázattal ennél egy sokkal jobb étrendet is össze tudsz rakni. Én hiszek benned.
2013. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Érthetetlen.


Tényleg fogyni akarsz, akkor mi ez a SZ.AR, már elnézést.


EZ EGY VACAK étrend. Egy moslék, egy ócska, szánalmas alsórendű értelmetlen gusztustalan, a táplálkozástudománytól és az emberi szervezet igényeitől elvonatkoztatott gyalázatos mocsok.


A táplálékaid húsok és zöldségek, gombák, kis mennyiségben olajos magvak és esetleg gyümölcsök.


Ha nagyon-nagyon fogyni szeretnél, hogy jó legyen a ruha akkor a hús-zöldség alapanyagokból "ketogén" módon (majd rákeresel a ketogén táplálkozásra) fogsz enni, és tényleg elkezdesz fogyni.


BARNA KENYERET, TEJET az éhezők esznek, mert nincs normális ételük. Mert nem érdekli őket hogy mennyire zsírosodnak el, élni akarnak és más nem számít. TE, aki fogyni akarsz ÉLELMISZERT egyél és ne olcsó, ócska vackokat. Tehát vásároljatok be holnap HÚSBÓL, menj el a piacra ZÖLDSÉGÉRT, párold-süsd-főzd meg (meg nyilván hagysz nyersen is zöldséget, ha szereted) és egyél úgy mint egy ember.


Egy ember nem eszik müzlit tejjel, mert elzsírosodik tőle, de ha nem akkor kialakul más betegsége. Nagyon remélem hogy érthető ez, mert már nekem lenne csalódás, ha nem. Fogyni akarsz, akkor megfogadod amit leírtam, és hagyod az általad leírt diéta mocsok kajáit.

2013. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!