Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160 cm vagyok, kb.50 kg....

160 cm vagyok, kb.50 kg. Kezdjek el aggódni? (lány vagyok. )

Figyelt kérdés
Rendszeresen tornázok, napi 1-2 órát. Normálisan eszem, de valahogy mégis látom, hogy a barátnőim sokkal vékonyabbak. Persze, annyira nem szeretnék vékony lenni mint ők, de az én alkatom már kövérnek számít, vagy nem?

2013. máj. 9. 16:18
 1/10 anonim válasza:
100%
A te alkatod vékonynak számít...Nem a tömeg a lényeg, hanem hogy hogy állnak rajtad a ruhák, meg hogy érzed magad. Lehet, hogy vékonyabbak, de ez alkat, nem (csak) súly kérdése.
2013. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kezdd el jól érezni magad, és nem az alakod miatt görcsölni, mert az tökéletes!
2013. máj. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ha a barátnőid sokkal vékonyabbak, akkor ők nem egészségesek!!!
2013. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul érzem magam, mert körülöttem mindenki vékonyabb, 1-2 olyan van mint én, a többi 1/4 pedig túlsúlyos. A ruhák egész jól állnak nekem, a mellemmel, derekammal sincsen bajom, csak sokak szerint már csak a vékony lányok a szépek. :\
2013. máj. 9. 16:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, kezdj aggodni, tul sovany vagy, plane, ha rendesen tornazol
2013. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem értem a csajok állandó mániáját.. Én igazán aprócska vagyok, 156 cm, ahhoz 47 kg, körte típus, összefoglalva egyáltalán nem az a tipikus szupermodell és mégsem zavar, ahogy sohasem zavart! Nem értem, miért aggódanak olyanok a súlyúk miatt, akik normális testalkatúak, vagy totál vékonyak. Miért nem tanuljátok meg egyszerűen jól érezni magatokat a bőrötökben csajok? A pasik szeretik, ha van mit fogni egy csajon, ne sanyargassátok magaatokat feleslegesen... A nőies, kerekded idomok csak vonzóvá tesznek, a gömbölyű formák szexik :)
2013. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó, meggyőztetek, és bocsi. Tényleg igazatok van. Köszönöm!:)
2013. máj. 10. 12:50
 8/10 anonim válasza:
szerintem ez teljesen jó, ne stresszelj ezen:) ha mégis kényelmetlenül érzed magad (ami fölösleges) akkor akár a csontjaid is lehetnek erősebbek stb. ha minden nap tornázol, rendesen eszel az úgy tökéletes:)
2013. máj. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Már minden oké, tornázok tovább, és eszek is rendesen.
2013. máj. 25. 08:39
 10/10 anonim válasza:
Hál'isten. A kérdést meglátva én el se tudtam dönteni, hogy kövérnek vagy soványnak látod magad. Én is 160 cm vagyok, 45 kiló, és sovány. Egyfolytában érnek a kritikák, hogy milyen sovány vagyok. Nem tudom, hány éves vagy (mert ugye az is számít), de az 50 kiló az szerintem éppen pont ideálisnak számít. És ahogyan előttem is mondták, én még egyszer megerősíteném, hogy a pasik nagyon is szeretik, ha van mit fogni egy lányon. Szóval még az sem ártana, ha híznál.
2014. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!