Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak hasban hízok és combban,...

Csak hasban hízok és combban, de már akkora a hasam, mint egy kismama Tudtok olyan fogyókúrát, amivel inkább "felfele" lehet fogyni? Lányoktól!

Figyelt kérdés
Szeretnék úgy fogyni, hogy közben megmarad a mellem... Ezt inkább lányoktól kérdezem. Nekem az se baj, ha közben nagyobb lesz. Inkább hasban szoktam hízni, esetleg combban. Én arra tudtam gondolni, hogy nem a sport lenne az én fogyasztóm, hanem a kevesebb evés és egészségesebb étrend... De abból is: Miből kevesebb, miből több? Nem valami könnyű kérdés - tudnátok segíteni? ~ Fogyókúra, lányoktól, inkább kamaszoktól ~

2013. máj. 9. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
én is hasra hízok,és detto olyan a hasam,mint aki várandós. A taposó gép jó combra,meg futás.Én most épp ezt csinálom :)
2013. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nincs lokalis fogyás, akar dieta akar sport mindenhonand egyarant fogsz fogyni, ha cs nem egy azonos pontra fogsz gyurni, de az meg inkabb testépites mint foyás. szerintem..
2013. máj. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A hasra hízás a cukorbetegség egyik rizikófaktora, vagy talán jobb kifejezés az, hogy előjelzője? Ha magas szénhidráttartalmú ételeket eszel, akkor felmegy a vércukorszinted, és a tested azt a cukrot, amit nem tud hirtelen hasznosítani, zsírban raktározza el. Tehát az a megoldás, hogy szénhidrátszegény diétát tartasz, de nem csak időszakosan, hanem tényleg véglegesen át kell erre állni, mert ha abbahagyod, azonnal visszajönnek a kilók. Én is ebbe szeretnék most belevágni, + sportolni heti 3-4 alkalommal, mert valszeg inzulinrezisztenciám is van, de a PCOS-t tutira megállapította a nődokim. Ha tényleg IR-es vagyok, és nem tartom a diétát, cukorbeteggé válhatok, szóval nálam ez orvosilag indokolt. A baj csak az, hogy nem nagyon lehet irányítani azt, hogy honnan fogyj, és honnan nem. A testrészeid közötti arány meg fog maradni, viszont a szénhidrátszegény diétával megelőzheted a 2-es típusú cukorbetegség kialakulását, ami szerintem nem egy utolsó szempont. Ez persze nem azt jelenti, hogy teljesen le kell mondanod az édességekről, ugyanis majdnem mindennek megvan a szénhidrátszegény változata, pl. a csokitortának, fagyinak, muffinnak, bonbonnak is:

[link]

A lényeg az, hogy számolni kell az ételek szénhidráttartalmát, és a megadott időben csak megadott mennyiséget lehet enni. Viszont mindeképp menj el az orvosodhoz, mielőtt bármibe is belevágnál!

2013. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!