Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Juharszirup kúra? Mik a...

Juharszirup kúra? Mik a vélemények? Nagyon egészségtelen?

Figyelt kérdés

[link]


egyik nap találtam rá,voltak nagyon pozitív vélemények(már aki be tudta tartani)

gondolom a fogyás része nem tartós,az nem is baj,csak ne jöjjön vissza 3x annyi.

méregtelenítésnek viszont alkalmas?nem terheli és készíti ki nagyon a szervezetet?


2013. máj. 9. 22:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jóga + böjt, igen ezek már egy hullámhosszon vannak. A jógát nem csak arra használták, hogy Indiában megölhetetlen, végtelenül erős és mozgékony katonákat képezzenek, hanem szintén spirituális célja is volt: azaz a buddhaság elérése is célja volt a jóga gyakorlásnak. Lehet jó úton vagy? :)
2013. máj. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 ivilicious ***** válasza:

lehet:) eddig akárhányszor próbáltam, nem bírtam. egyszer 13 évesen..jó,jó volt,végig csináltam...aztán még ktészer próbáltam, felénél abbahagytam,mert ideges voltam attól,hogy nyugodt és lassú.

ugyanez a pilatessel...amikor az első percben mnodta a csaj,h mozogjunk úgy,mibt egy ecset,elegem volt.

de ez a tegnapi már tök tetszett és utána olyan friss és nyugodt voltam..:)

2013. máj. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Friss és nyugodt?

Látod, ez 13 évesen értelmetlen is lett volna. Én is azért taichizom, hogy friss és nyugodt legyek :D Részben..

2013. máj. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 ivilicious ***** válasza:

hát,a másik két prübálkozásnál már 16-17 voltam :)

na de gy látszik már felnőttem hozzá

2013. máj. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
hát én egyszer ezt kipróbáltam de inkább áttértem a zöldség-gyümölcs levekből álló léböjtre, mert ennek a limonádénak a cayenne bors miatt szószerint olyan undorító íze van, hogy ihatatlan
2015. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!