Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Attól félek hogy lefogyom a...

Attól félek hogy lefogyom a mellem! Ez lehetséges? ÍRJATOK

Figyelt kérdés
amúgy is kicsi melleim vannak de a combom nagy. futást ajánlják legtöbben de azt hallottam attól lemegy a mell. nincs valami más szálkásító módszer?

2013. máj. 13. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy egy gyakorlattól valahonnan jobban megy le a zsír, mint máshonnan. Szálkásító diéta kell+aerob, és mindegy mi az az aerob, lehet futás, úszás, lényeg hogy legyen 3x45 perc hetente, és akkor lesz heti 0,5-1 kiló fogyás, azt a genetika határozza meg hogy kinek honnan megy le a zsír...
2013. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyéni, hogy kinél melyik testrészen indul be először a fogyás, és igen gyakran a mell is kisebb lesz. A mozgásforma mindegy, nem attól függ.
2013. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nikozia12 ***** válasza:
Nos, én sajnos amúgy sem voltam eleresztve mellügyileg, de így -20 kilóval a barátom szenvedélyesen tudja markolászni a szegycsontomat -.-"
2013. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as, de szeret így is az a lényeg:)
2013. máj. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 169 cm vagyok, 61 kgról fogytam le, most 50 környékén szoktam ingadozni, plusz mínusz 1 kg mozog. A mellem 75-80B-ről 75Ara fogyott, de azok is nagyok szoktak lenni, 70A meg kicsi. Kamaszkoromban volt ekkora a mellem.. :( 29/L
2013. máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!