Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak ebédelek. Így sikerülhet....

Csak ebédelek. Így sikerülhet. További infó lent!?

Figyelt kérdés

Elkezdtem 1 hete diétázni. Pontosabban, csak ebédet eszem, mert a suliban nem nagyon merek enni, mivel fogszabályzós lettem. Az 1 hét alatt így sikerült leadnom 3 kilót! :)

Vacsorázni sem vacsorázom, maximum egy kis gyümölcsöt eszem. Szerintetek mikorra fog meglátszani?

Már mondták egy páran h vékonyabb lett a csípőm.

u.i. 172, lány, most már 70kg.



2013. máj. 17. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyél rendesen, mert sírás lesz a vége. Fogszabályzóval miért nem tudsz enni? Ez nem diéta, ez koplalás.
2013. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normálisan kéne enni, mert koplalással átállsz raktározásra és a fehérjehiány nem tesz jót az izmoknak.
2013. máj. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz: ez durva koplalás, minimum napi négyszer egyél keveset! Reggelire mindenképp egyél valamit, mielőtt elmész a suliba! Nem értem, hogy miért nem eszel az iskolában... Tönkreteszed csak magad így. Én is diétázom, fehérjében gazdag ételeket eszem, igaz, tízóraizni nem szoktam, néha uzsonna is kimarad, mellé tornázom is. Nem kell teleenned magad egy-egy étkezés alkalmával, de mindig legyen valami a gyomrodban, nem kell éhezni, sokszor keveset, egy almát délelőtt, vacsorára lehet túrót, önthetsz rá light joghurtot, stb. Az értékes izomból fogysz így, ha ennyire sanyargatod a tested, nem pedig a zsírból, és ha nem tornázol mellé, lehet, hogy lefogysz, de löttyedt és erőtlen leszel a végére.
2013. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy most fogysz de egy idő után ettől fogsz hizni
2013. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor mit egyek?
2013. máj. 18. 07:59
 6/7 anonim válasza:
Mindenből keveset!:) Sokkal jobban fogsz járni mint ezzel a kis ''diétával'':)
2013. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1hónap múlva tuti meg fog már látszani! Mennyi az álomsúlyod? Ha annál kicsit lejjebb mész akkor nem kell félned, h utána visszahízol! Sportolj is vmit, akkor még gyorsabb lesz a fogyásod és formásabb is leszel!
2013. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!