Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol tudok venni Ultimite Body...

Hol tudok venni Ultimite Body Applicator-t? Gyogyszertárba? és milyen áron?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, hogy a helyes táplálkozást/edzést majd akár csak 1%-ban is segíteni fogja egy ilyen külső eszköz. Ha fölös pénzed van, elhiszed hogy én is elfogadnám, és közben nem vernélek át, sőt akár még segíthetnék is? (mondjuk ingyen is, de úgy látom akut pénzpocsékolás esetet áll fenn :)
2013. máj. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pénzpocsékolás? Hát nem ismersz,csupán érdeklődtem ... de te már itt osztod az észt..
2013. máj. 19. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdeklődés, pont ebből következik majd egy értelmetlen fogyiiparos átverés megvásárlása. Nem kell hogy ismerjelek.


Szívből, jóindulattal tanácsolom: egyél 'rendesen', és eddz. Külső segítség nincs, a bőr alatt raktározott zsír nem közelíthető meg bőrön át.. legfeljebb késsel.

2013. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem köszi,már fél éve futok de mostanába nagyon ellustultam,és interneten rábukkantam erre.. de aztiszem maradok a futásnál:)
2013. máj. 19. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!