Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Abba kéne hagynom a fogyózást,...

Abba kéne hagynom a fogyózást, ill. normálisak a méreteim?

Figyelt kérdés
171 cm vagyok,57 kg, rendszeresen sportolok(heti 4× 1 órát) és egészségesen étkezem.A méreteim 88,63,93 és tudom,hogy ez elég jónak számít,de én nem érzem magam csinosnak,mivel combom hátulja egy kicsit narancsbőrös (szerencsére csak egy bizonyos szögből látszik,de elég zavaró)és szerintem túl nagy a fenekem.Nemrég elkezdem diétázni és dupla annyit sportolni,ezzel csak azt értem el h már kilátszanak a bordáim,de még mindig nem érzem magam vékonynak ráadásul a barátaim és a szüleim kérik h hagyjam abba,mert túlzásba viszem a dolgot.Én viszont nem akarom,és van néha olyan nap,h összehasonlítom magam egy vékonyabb lánnyal ezután csak három almát eszek és majd' elájulok az éhségtől.Mit kéne csinálnom h több önbizalmam legyen?

2013. máj. 19. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fel kéne keresned egy szpichológust
2013. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem is önbizalomra lenne szükséged elsősorban, hanem annak megértésére, hogy ezek a külsőségek másodlagosak a belső értékek mellett. Te mintha túlontúl el lennél foglalva a kinézeteddel. Fontos, hogy jól érezd magad a bőrödben, de tudatában kellene lenned annak, hogy az csak egy részed. Külsőre tökéletes akarsz lenni, de másokhoz hasonlítod magadat. Ha nem vigyázol be fogsz szűkülni ebbe a tudatba. Amúgy egészséges étkezés esetén nincs narancsbőr. Bár kinek mi az egészséges étkezés.
2013. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ha így folyatoe ebből ANOREXIA lesz vagy később BULÉMIA! Szerintem testkép zavarod van. A magassagodhoz az a súlyamit írtál nagyon kevés. Nagyon vékony lehetsz. Legalább egy 10kg-vel többnek kellene lenned a magasságodhoz képest úgy értem,ha 171cm vagy akkor kb. Az ideális testsúly az a 61kg
2013. máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Folytatod*
2013. máj. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Na kösz,ezzel nem segítettél túl sokat.Nem anorexiás vagyok,csak nincs önbizalmam.


Második válaszoló: Köszi,emiatt most egy kicsit átértékeltem magamban a dolgokat :) Amúgy a narancsbőr sajnos régebben alakult ki,csak mostanáman keztem el foglalkozni vele.

2013. máj. 19. 14:30
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Figyu. Most nem tudom mit vársz. Ha önértékelési gondjaid vannak, meg önbizalomhiányos vagy, akkor arra nem biztos, hogy az a legjobb megoldás, ha vadidegen emberek látatlan véleményére adsz. A másik meg, hogy nagyon nem szimpi, hogy felb@szod ide ezt a kérdést, és titkon azt reméled, hogy a náladnál tízszer súlyosabb emberek elkezdjenek hüledezni, hogy jaj neked nem is kell fogyni, hisz olyan karcsú lehetsz, és te ettől várod az önigazolást. Ez egy fogyókúrás topic, ahol egymást segítjük jó tanácsokkal. Te meg aszt várod el, hogy kinyaljuk a segged.
2013. máj. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A narancsbőr nem elhízás miatt van. Attól csak fogyókúrával nem fogsz megszabadulni. Méregteleníteni kellene a szervezetedet. A nyers étkezés lenne a legjobb erre (nyers zöldségek, gyümölcsök, illetve "zöld turmix" fogyasztása).

kettes voltam.

2013. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

15:05: Én adok idegen emberek véleményére,mert úgy gondolom h ők reálisabban meg tudják ítélni helyzetet,mint pl a barátaim,akik már hozzászoktak az idióta dolgaimhoz.Mint ahogy valószínüleg te is adsz a véleményükra,hiszen használod ezt az oldalt.Amúgy meg nem is "látatlan" a vélemény, ezért írtam le a méreteimet és a súlyomat,hogy ezt elkerüljem.

Ráadásul nincs rá szabály, h itt most fogyókúrás tippeket kell adni(persze nem ezeket akarom leszólni,hasznosak ezek),és a kérdésem igenis kapcsolódik ahhoz a témakörhöz,amit bejelöltem.

Nem vágyom rá titkon,h kinyalják a seggem,pláne nem arra,h megmondják,nem kéne fogyóznom.Ha ezt szeretném,nem így tenném fel a kérdést.Amúgy meg,mindenki magából indul ki,ráadásul nem arra vagyok kíváncsi,h szimpatikus vagyok-e neked,vagy sem.Erről ennyit.

Én is segítséget,tanácsot kértem,ahogy ti is teszitek.Ezt meg is kaptam a második válaszoló formájában.Ha te csak arra vagy képes,hogy álszentnek tüntess fel és találgass,h én biztos ezt és azt akarom,ráadásul még egy normális,kultúrált,vulgáris kifejezésektől mentes választ sem bírsz benyögni,amivel segítenél,akkor inkább ne is írj ide és hagyj engem békén.Ne rondíts bele a napomba,amit már valakinek sikerült feldobnia.

2013. máj. 19. 17:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Fel kellene szedjel 10 kg izmot, akkor narancsborod sem lenne
2013. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!