Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerül fogynom így 3 hónap...

Sikerül fogynom így 3 hónap alatt? Valaki fogyott így?

Figyelt kérdés

Étrend:

Egy szendvicset eszek,(uborka,kis vaj,paprika,sonka)

Tízórai mellé 1 db alma:)

Ebédre: vmi fogyókurás, ami nem zsiros és nem túl laktató pl hús zöldséggel vagy rántotta,zöldségsaláta de ha sajnos nincs itthon készen egy szendvicset eszek mint reggelire.

Uzsira: nem mindig eszem de ha megéhezem akkor 1 db gyümölcsöt eszek

Vacsira: 1 kis tál saláta(pari,paprika,uborka,kis sajt,sonka,retek)

Mellette napi szinten mozgok 1 óra futás vagy 1 óra aerobik felváltva a hét miden napján.

szerintetek jó lesz ??? tippek is jöhetnek !! kritika is:)



2013. máj. 19. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az, hogyha nincs itthon készen? Egy rántottát már csak tudsz csinálni, vagy egy szelet húst megsütni?
2013. máj. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem jó lesz a kaja.


Bár forog a gyomrom a hústól, és a tojástól :P Ez az én bajom, de:


Nem javaslom a vitaminhiányos diétát, tehát szerintem ha fogyózól, akkor kiemelten fontos szedned valami mesterséges vitamint a hiány megelőzése végett. A kedvenc kosher vitamin gyártóm a JutaVit. Tőlük javaslom a : "Multivitamin felnőtteknek" nevű készítményt. A bőröm is helyretette, meg sok előnyét tapasztaltam :) Ráadásul 45 szem 1500Ft. Napi egyet kell bevenni reggel.


Írtad, hogy sokszor fogsz menni sportolni. Javaslom a futást két naponta (hétfő, szerda, péntek). Hétvégén elmehetnél egyszer-kétszer úszni is, szerintem sokkal jobb, mint az aerobik.


A futásnak számos előnye van, az izületeknek is jót tesz, a csontritkulást megelőzi, és izzadni is fogsz rendesen, ami méregtelenít. Nekem valahogy nagy élmény átszellemülve futni. Nem is vagyok magamnál akkor :D


A gyógyszertárban lehet venni (a JutaVit vitaminon kívül) dr Chen l-karnitin kapszulát. Egyet vegyél be egy órával a sportolás előtt. Ha nem sportolsz aznap, akkor reggel vegyél be egy felet belőle.


Sok víz, sok zöldség :)


Hány cm magas ég kg vagy?

2013. máj. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
167 és 58 :D
2013. máj. 20. 11:27
 4/4 anonim ***** válasza:
azt a tizorait meg zsonnát meg mitudomén mit ki kéne onnan szedni gyorsan. vagy rakd be akár a vacsora mellé az is jobb. ugyanis akárhányszor eszel legyen az egy alma, akkor a a szervezetben a zsirsejtek lebomlása lelassul.ezért javasolják a diétásoknak a napi 3szori evést.
2013. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!