Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi történhet ha 5 napos...

Mi történhet ha 5 napos léböjt után alkoholt fogyasztok?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem egy léböjtöt és csütörtökön lesz vége,szombaton pedig megyek bulizni és inni is fogok töményet lehet valami bajom?
2009. okt. 3. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hamar berugsz:D
2009. okt. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon beüt!
2009. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig aki éhgyomorra iszik, milyen hamar megárt neki. Te nem eszel 5 napig semmit. Nagyon hamar jól fogod magad érezni, arról nem is beszélve, hogy 5 napig nem veszel magadhoz szilárd táplálékot, leesik a vércukor szinted, fáradékony leszel, nem fogod bírni a szombat esti bulit. Vigyázz rosszul ne legyél.

De elsősorban nem az alkohollal lesz gond, hanem, lehet nem is fogsz a buliig eljutni.

2009. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2009. okt. 3. 13:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát pénteken meg szombaton már ennék salátát meg joghurot úgy is hamar megüt?
2009. okt. 3. 13:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor felesleges volt az egész léböjt kúra. Ha fogyókúra céljából végezted, akkor azért, mert az alkohol tele van kalóriával. Ha méregtelenítés céljából, akkor meg gondolj bele abba, hogy most megtisztult a szervezeted, a májad is, és most rögtön alkohollal terheled le. Szerintem, ha mindenképp inni akarsz, akkor egyél ma is, és a léböjt kúrádat told el egy héttel.
2009. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer ittam éhgyomorra alkoholt, nem is erőset, nem is sokat, és nem is fogyóztam, csak egyszerűen aznap már rég ettem előtte, és rosszul lettem, hányingerem lett. Nekem nem szokott megártani az alkohol, max. elálmosodok tőle, de akkor azt megjegyeztem, hogy éhgyomorra alkoholt soha, akárhogy kínálnak.
2009. okt. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az alkohol hízlal, ha már 5 napig szenvedtél ne dobd ki az egészet az ablakon.
2009. okt. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!