Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra közben ehetek...

Fogyókúra közben ehetek babgulyást és palacsintát?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Persze hogy ehetsz.


De amikor ilyen lesz a fogyás

[link]

[link]


akkor egy szavad nem lehet hogy 'Miééért'.

2013. máj. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bármit ehetsz a fogyókúrád alatt!

Csak ne "csúfold" fogyókúrának! :))))

2013. máj. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
majd jönnek a kalóriabázisisok és azt mondják hogy mindent ehetsz ami a szent oldal szerint belefér a kalóriamennyiségükbe. de NEM. Ha sz.rt eszel, sz.r leszel. Elnézést a palacsintától.
2013. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, megértettem.:)
2013. máj. 23. 09:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Most ez nem azt jelenti hogy életed végéig soha többé..


De babból bizonyos okok miatt soha nem jó sokat enni (kérdés hogy keveset akkor jó-e) palacsintához használj kókusz lisztet, banánt, olajos mag liszteket. Ezek nem gabonák, alacsony ch tartalmuk van, egy kis xilittel vagy eritrtittel szó szerint szénhidrátszegény, mégis igen finom palacsinta készíthető. Csak tipp.

2013. máj. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt mondom belefér! DE csakis mértékkel. Tehát nem mindennap, se nem heti 1x,hanem mondjuk félévente egyszer. Én bő 1 év után most sütöttem és ettem belőle, aznap többet sportoltam és semmi bajom nem lett. :)
2013. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, nem tudtam, hogy én szar vagyok. :D 2 hete ettem egy szelet rakott palacsintát vacsira..

Figyelj szerintem ha nem csinálsz belőle rendszert, és mértékkel eszel belőle simán belefér. Tapasztalatból mondom, hogy duplán fog visszaütni, ha néhanapján nem eszed azt amit szeretsz, kívánsz.

2013. máj. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
En ettem palacsintat a fogyokuram alatt es habar a babot nem nagyon szeretem de sima gulyast is ettem es megis fogytam. Csak nem kell harom adag palacsintat bevagni es 2 tanyer babgulyast. Mertekkel szerintem nyugodtan eheted. En is nagyon szeretem a lekvaros palacsintat a ferjem sutott ebedre a ket honap alatt 2 alkalommal a kisfiamnak es azert nem fogom magam kinozni es is ettem belolle egy lekvarosat. En 2 honap alatt fogytam 7 kilot azzal, hogy mertekkel ettem mindent amit szerettem volna. Konditerembe hete 4-szer jartam es jarok. Nem kell velem egyeterteni de szerintem csupa fizika az egesz ha kevesebb kaloriat viszel be mint amennyit elegetsz akkor fogysz ha tobbet akkor meg hizol. Szerintem ezen nincs is mit gondolkodni. Az, hogy mi egeszseges vagy sem az mar teljesen mas kerdes.
2013. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Végül is arra jutottam, hogy nem eszek. Bár a palacsinta az egyik kedvenc kajám, de most kibírom és majd legközelebb eszek.:)
2013. máj. 23. 14:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Lájk! :)
2013. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!