Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Asszem kitalaltam egy jo...

Asszem kitalaltam egy jo dietat! :D szerintetek is jo? :DD

Figyelt kérdés

szoval egesznap csak gyumolcslevet es vizet innek de napi egyszer egy rendes etelt aztan tornaznek is napi 20-30 percet (akar napi 2x is ha ugyvan) ja meg az elejen etvagy csokkentot szednek h kibirjam :D


aztan ha lefogytam annyit amennyit akartam akkor nem egybol irany a meki hanem 2 naponta +1 etkezes naponta es akkor ugye egy ido utan a szervezetem megint hozza szokik :D


2013. máj. 24. 00:19
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ennél még a koplalás is egészségesebb. Inkább keress magadnak egy előre megírt étrendet neten vagy akárhol. Ennél bármi jobb. Amit egy diétában el lehet szúrni, az ebben mind benne van.
2013. máj. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
25%
ez egy létező étrend. azt hiszem harcosok étrendje a neve.
2013. máj. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sokkal rosszabb hivatalos diéták vannak, de azon sok múlik, hogy mi lenne az a rendes étel s mennyi gyümölcslevet innál...


Az étvágycsökkentőkben nem hiszek, főleg, hogy mit érsz, ha nincs étvágyad, de éhséged igen? Engem az eléggé arra sarkall, hogy egyek. Ha túl keveset eszel, s éhezteted a szervezeted, az egészségtelen. Ha az egy rendes étel válogatottan jóféle, hogy a minimális bevitel meglegyen mindenből, az már más dolog. De ez, ugye, nincs leírva, márpedig egy diétában alapvető, hogy mit és mennyit is eszünk.


Az, hogy kibírható és hatásos-e, emberfüggő is. A napi egyszeri rendes evés nekem nem jön be, de van, akinek igen (a gyümölcslétől pedig éhes lennék, kivéve talán a paradicsomlevet).

2013. máj. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó.
2013. máj. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
"jo-jó" ! :)
2013. máj. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tulajdonképp már van ilyen vagy a harcosok étrendje vagy sima böjt diéták.


[link]

[link]


Meg itt van ez is. 20-30 perc torna ha nem elég intenziv az nem elég, ne szed külön inkább egybe legyen több és utána legyen a kaja.

2013. máj. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jojó effektus bontakozna ki belőle. Szerintem, ha ezt tényleg betartod hosszabb ideig, szépen lassan anorexiás leszel.
2013. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Borzalmas!

Ha fogyni szeretnél, és ráadásul egészségesen, akkor kiegyensúlyozott étrendre lesz szükséged, és persze arra, hogy ne az agyonfeldolgozott szemetet egyed, hanem normális étrendet. Igen, a gyümölcslé is agyonfeldolgozott szemét, többnyire.

A szervezetednek szüksége van fehérjére és zsírokra. Márpedig a te diétádból ezek kimaradtak. A gyümölcslével csak szénhidrátot viszel be.

Ha fogyni szeretnél, akkor pedig épp a szénhidrátok bevitelét kellene csökkentened.

Még egy pár szó a fehérjéről. Fehérjéből épül fel a szervezeted, a sejtjeid. Ha nem viszel be fehérjét, a szervezeted az izmaidból fogja kiemészteni. Magyarul nem zsírt fogsz fogyni, hanem izmot, mert a gyümölcslé szénhidrátján még el tud éldegélni a szervezeted valamelyest.

Ha fogysz is, csak annyi lesz az eredménye, hogy petyhüdtebb lesz a szervezeted.

Kérlek, a saját érdekedben olvass utána a dolgoknak lifetilt.hu-n, vagy body.builder.hu-n és tervezz magadnak inkább normális étrendet és edzést (nem kell feltétlenül testépítőnek lenni).

2013. máj. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha kicsit finomítasz rajta, akkor kifejezetten jó.

Tapasztalatból mondom!

Én viszonylag hasonló módszerrel fogytam le fél év alatt 23 kg-ot.

Meg vagyok győződve róla, hogy a legtöbb fogyókúra azért nem hozza meg a várt sikert, mert feldja az ember, hisz a legtöbben nem birjuk azt elviselni, hogy soha nem ehetünk egy jót.

Én úgy csináltam, hogy délelőtt nyers zöldségeket és gyümölcsöket ettem, annyit amennyi jól estt. (kizárólag azokat amiket kifejezetten szeretek. pl. karalábé, karfiol, sárgarépa, retek, alma, barack, eper,narancs, gprape fruit, stb. Végülis gyümölcsből majdnem mindent szeretnék, itt azért a kalóriatartalomra igyekeztem tekintettel lenni, mert ha pl. banánból vagy szőlőből annyit ettem volna, amennyi jól esik, nem lettem volna túl sikeres!) Aztán ebédre általában ettem egy kis fehérjét, szintén olyan formában, amit kifejezetten szeretek. Pl. sült csirkemell, sovány túró, sovány sajt, sonka,stb. Mindezt csak önmagában.

És azzal a tudattal, hogy este viszont eszek egy normális vacsorát,így simán kibírtam az egész napot, nálam ez így tökéletesen működött. A folyadékbevitellel sosem volt gondom, nálam a tiszta víz a nyerő, ebből ittam rendesen.

Mozgásnak nálam a szobabicikli vált be. Ha volt időm akár egy órát is tekertem, de minimum 30 percre igyekeztem minden nap időt szakítani.

Úgyhogy szerintem, egy pici kis átalakítással vágj bele! Menni fog!.

Persze most sokan tudományos alapon megtámadják,de mint írtam, én tapasztalatból beszélek!

2013. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

10.59-es vagyok

Azt kihagytam, hogy én semmiféle étvágycsökkentőt, vagy bármiféle más csodaszert nem javaslok. Én nem szedtem semmit, ki lehet bírni.

2013. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!