Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha megkezdek egy tábla csokit...

Ha megkezdek egy tábla csokit egyszerűen képtelen vagyok abba hagyni, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Elkezdem és nem tudok leállni.És soha nem tudtam.Hogyan tudnék változtatni?
2009. okt. 4. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne kezdd el :) És ne is vegyél csokit. Komolyan. :D

Én is csak így bírom megállni, és így nem is olyan nehéz mint amilyennek tűnik ;)

2009. okt. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm gondoltam rá hogy esetleg veszek egy eperjót csak vagy valamien kicsi csokit pl. sport szelet,csak csokoládé függő vagyok szóval szükségem van az édességre.
2009. okt. 4. 14:26
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
velem is szokott kötekedni a csoki. hogy egyél már meg. volt amikor megettem két tábla (100g/tábla) csokit. de már régóta csak 1 - 2 - 3 csik (rövidebb csik) de mindenn nap kivánom. és alig van hogy nincs. finom. kell.
2009. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szia!

igen kell,szükség van rá:Dnálam is volt mikor több tábla lement.csak az alakom kárára,igy is van feleslegem és ha nem ennék ennyit (napi egy tábla volt ho 2-és volt mikor a 300g-os milka is lement:S:$)akkor jobban néznék ki.

2009. okt. 4. 14:33
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

nekem is kell naponta édes....

aztán szerelmi bánat miatt nem bírtam enni napokig, és rosszul voltam ha ránéztem az édességre....


meg amikor túl sokat ettem belőle napokig pl.

2009. okt. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ:P nálam ha egyszer kibirtam pl. egy két napig akkor utána elfelejtettem és ha megkínáltak vele akkor támadt fel hirtelen a vágyam iránta xD
2009. okt. 4. 14:37
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
És még ezek után sírnak az emberek, hogy kövérek, miért nem fogynak le. Észre kéne venni, ha valaki el kezd hízni, és leállni. Ha meg már valaki dagadt lett, akkor becsülettel végigcsinálni egy fogyókúrát, nem elcsábulni minden édesség után.
2009. okt. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
miért kellene abbahagyni? egyed amennyi beléd fér...
2009. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Hát akkor válassz.. :)

Vagy a csoki, vagy a régi alakod.

2009. okt. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jájj nem könnyű xD
2009. okt. 4. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!