Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet hatásosan fogyni?

Hogy lehet hatásosan fogyni?

Figyelt kérdés
180cm magas vagyok,és 80 kiló.Szeretnék lefogyni lagalább 65-67kg-ig.Három hete kezdtem Liquid Carni-X 100.000 -est szedek + tornázok sokat hasra,mert van rajta kis felesleg.De futásnál szoktam fóliát körbe tekerni hogy izzadjon a hasam + diétázom. Csak a diétánál szédülök kicsit. Szerintetek ez hatásos a fogyásban, valamenyire? köszönöm a válaszokat. 27F

2013. máj. 28. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy fóliával izzasztod a hasad, nem leszel vékonyabb.

A fogyás alapja a helyes étrend 70-80 %-ban mindenféle kapszula nélkül.

2013. máj. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De milyen étrendet lehetne készíteni? Valakinek volna ötlete? Minden válasz érdekel:)
2013. máj. 29. 16:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne egyél sok tésztafélét kenyeret,zsíros ételeket,cukros ételeket(édességeket),ne igyál cukros üdítőket!Egyél többet gyümölcsből,zöldségből!Egyél húst is,de ne disznót és marhát,hanem csirkét és halat!Szerintem a főzelékek sem hízlalnak,ha nincs bennük sok liszt.E mellett sportolj sokat.Pl.Kettő-három naponta járj futni vagy biciklizni és válassz valami edzést,amit szintén egy-kétszer csinálsz a héten.A fogyásban az is segít,ha naponta otthon tornázol 5-10 percet.A neten vannak ilyen tornázós videók.

Ne használj fogyasztószert,mert az veszélyes az egészségre!

Sok sikert!;)

2013. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) Megpróbálom úgy.
2013. máj. 30. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!