Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeptemberig mennyire tudnám...

Szeptemberig mennyire tudnám átformálni az alakomat? Természetesen ésszerű keretek között.

Figyelt kérdés

Jelenleg 164 cm vagyok és 70 kg. Még sosem fogyóztam így nem tudom hogy tudnék sikeres lenni :) Viszont szeptember elején egy fontos esemény lesz az életemben, így szeretnék csinosabb és formásabb lenni :)

Szóval ehhez kellenének tippek és tanácsok. Maximum 10 kilót szeretnék fogyni, utáltam magam mikor csontsovány voltam, 62-63 kilósan voltam utoljára elégedett magammal (és mások is)

Szóval 10 kiló lenne a cél. Sikerülhet 3 hónap alatt? Vagy legalább 8? Mennyit kéne mozognom és mennyit ennem?

Egyetlen dolgot nem csinálhatok: a FUTÁST, egészségügyi okokból.


2013. máj. 28. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Ez nem válasz, de én is szeptemberig szeretnék fogyni és ugyanezekkel a paraméterekkel rendelkezem és én se futhatok (epilepszia miatt, de ez mellékes :)).


Várom a válaszokat én is! :)

2013. máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Okés, akkor már ketten várjuk :)
2013. máj. 29. 07:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Elhagyni: tej és tejtermékek, hüvelyesek, krumpli, rizs, cukros és lisztes kaják. (kenyeret is!)

Enni: sok-sok zöldség, hús, tojás, hal, kevés gyümölcs.

Inni: napi min. 3 liter víz.

2013. máj. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!