Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelire joghurt+zabbal+korpá...

Reggelire joghurt+zabbal+korpával,6körül (vacsira) narancs+alma, vagy forditva?

Figyelt kérdés
délelőtt nem vagyok éhes igy ennél nagyobb reggeli nem is jöhet szóba max gyümölcsöt, vagy egy joghurtot tudok menni egy kis zabbal. a joghurt természetesen natur, kaloria és ch szegény
2013. máj. 29. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindkét kombó szénhidrát...

Szénhidrátszegény joghurt zabbal, ez így kissé humoros...

A változatosság kedvéért ehetnél nem szénhidrátban bővelkedő ételt is, legalább vacsorára.

2013. máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

én értem, hogy az alma és a narancs szénhidráttartalma nagy, de azért az még mindig inkább a rostmiatt, és a gyümölcukor sem egyezik meg a pl csokiban találhato cukorral. eddig mindig gyümölcsöt vacsoráztam, csak hallottam, hogy az erjedés miatt nem egészséges estére.


a zab pedig egészséges, nemigaz...? nem csak "soványabb" szertnék lenni, hanem egészségesebb is.


de akkor mit ajánlasz vacsorára és reggelire? sosem vagyok éhes.

reggel egy joghurtot szoktam enni, ebédre (3kor) általában valamilyen hús zöldségekkel, és már nem is vagyok aznap éhes... csak azért eszem, mert a napi kétszeri étkezés nagyon kevés lenne

2013. máj. 29. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!