Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ideális a testtömeg indexem...

Ha ideális a testtömeg indexem, de nem tudom leadni a felesleget, mi tévő legyek? L/22

Figyelt kérdés
167cm/54kg vagyok. Az a helyzet,magam sem tudom fogyózzak vagy sem. Csak hasra hizok, a tettömeg indexem ideális, fogyóztam:lefogytam-hasam ugyanolyan maradt, edzettem:izmosodtam-has térfogat ugyanolyan. Olyan érzés,mintha semmiért sem akarna lemenni a zsírom. És tapogatom, nem a belek vagy ilyesmi, pusztán zsír van a hasfalamra kiosztva, sehogy sem tudom leadni, volt hogy totál vékonyra fogytam, de a hasam térfogatából a 90-ről 88-ra ment csak, szinte semmi egy totál vékony alkatnak ez szinte semmi. A fehérjediétát kissé, háát drágállom mindig fehérjedús kajákat válogatni túrót, és húsokat enni szerintem(Nem számolta,de már csak a hús miatt is és a válogatás miatt hiszem úgy,h ez drágább mulatság /javítsatok ki ha tévedek/) Na meg a drága turmixok is. Mit lehet ilyenkor tenni?

2013. máj. 31. 13:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*Megjegyzem a testem más részeivel elégedett vagyok, nem is hízok sokat sehová, még ha szeretnék sem, csak a hasam, az alkatomhoz képest brutális eltérés méretekben..
2013. máj. 31. 13:55
 2/13 anonim ***** válasza:

Low carb, azaz szénhidrátszegény étrendet próbáltál már? Vagy esetleg a paleo-t?

Amúgy nekem is hirtelen valami alakformáló mozgás jutna eszembe, esetleg ilyen célzott "zsírpárnarezegtető" fogyasztógép használata.

2013. máj. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A paleo az jó és akkor veheted nyugodtan a zsíros dolgokat, zsíros husokat, azok nem is drágák. Pl darálthúsból is a zsíros az olcsó :) de olvasni kéne viszont hozzá. ajánlom pl Robb Wolf - Paleolit megoldás könyvét (ha kell pdf, szólj:D)

167-hez van akinek pl 50 kg-nak kell lenni, hogy lemenjen az utolsó kis zsír. A testtömegindex nem számít, a testzsírszázalék igen! Szóval sok zsír: állati zsír, kókuszzsír, vaj, olivaolaj - ezek nagyon jók :) az avokádó is:D és ezeket húsokkal, zöldségekkel

2013. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"167-hez van akinek pl 50 kg-nak kell lenni, hogy lemenjen az utolsó kis zsír"


Addig oké, hogy a testzsírszázalék a fontosabb mutató, DE csak NE menjen le az összes zsír!


16 % alá nem kellene menni, mert ezzel azt kockáztatja egy nő, hogy gyakorlatilag NEM marad nő.

Megszűnhet a menstruációja, meddő lehet. Plusz az alacsony testzsír a későbbi csontritkulás esélyét is jócskán megnöveli.


Kérdező!

Kerüld a sok tartósítószert tartalmazó cuccokat.

A koffeint, a szénsavas dolgokat.

Minden puffasztó élelmiszert.

És minél jobban csökkentsd a cukorfogyasztást.


Inzulinrezisztenciát vizsgáltak nálad?

Ha igen, ha nem, egy 150 CH-s (orvosi) étrend nem árthat.

2013. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

inkább 0-100g ch-s. 18-20% testzsírra meg simán le lehet menni, az még nem 16... Amúgy tovább él és egészségesebb az, aki vékonyabb: [link]

[link]

2013. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Így néz ki a 15% -> [link]
2013. máj. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsó. Ezen a képen a nő alkata pont olyan mint az enyém *-*

A has alakja is, csak nekem nem izmos,hanem ilyen alkban de zsír van rajta, :/

Többieknek,köszönöm az eddigi válaszokat,:).

Teát cukor nélkül iszom, üditőitalokat nem iszom, tésztás és krumplis ételeket igyekszem kerülni. Sosem voltam nagyétkű,mégis ez van. És mint mondtam,fogyóztam eredmény nélkül(a hasamra),mintha be lennéklkódolva, :D

Az eddigi ajánlatokat köszönöm :)

2013. máj. 31. 18:27
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha te így...

Mutatok egy 19,4 %-ot:

[link] - eszméletlen vonzó, igaz?


Tudod (pontosabban nem tudod), teljesen EGYÉNI a határszint, ami alá tilos lenne menni. Van, akinek 20 %. S van, akinek 15 %.

[link] - a túl alacsony testzsír bizonyítottan káros, hasonlóan a túlsúly okozta egészségügyi problémákhoz


Egyébként meg 0-100 Ch? 0?

Látszik, hogy te sem szellemi munkát végzel...

2013. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ketózisról nem hallottál még? Az agy nagyon minimális ch-t igényel, azt könnyen előállítja a májuk fehérjékből, zsírból is. Ketózisban pont hogy folyamatos szellemi frissességről szoktak beszámolni az emberek:) és én is jól megvagyok, egyetemen tanulok még:)


kérdező:

amúgy akkor jó az alakod:)) amit az előző linkelt az kicsit érdekes, a combja brutális, meg mellre is sokat edzett, olyan férfias már..

2013. máj. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

De halottam. De te nem eleget.

A mellékhatásokról, a hosszú távú hatásokról...

2013. máj. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!