Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ehetek székelykáposztát...

Ehetek székelykáposztát vacsorára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Norbival együtt edzek, szénhidrátot szinte csak délelőtt fogyasztok, de abból is egyre kevesebbet. Az a kérdésem, hogy ehetek-e székelykáposztát vacsorára? Persze nem este tízkor, hanem ilyen 7 óra magasságában.

2013. jún. 1. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Norbi káposztát 1500-ért, persze!
2013. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A székelykáposzta nem igazán vacsorára való. Azonkívül, hogy ahhoz szinte mindenki eszik kenyeret, elég nehéz étel, lehet tőle rémeket álmodni, forgolódni fél éjszakán át. Ha fogyózol, különben sem tanácsos 7 óra magasságában enni. 5 óra után jobb, ha nem eszel.
2013. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Bemutatsz neki?


Nézd, ha hús és zöldség, akkor kérdezd már meg tőle.. U1, igazán fogyósabb kaját nem találsz.

Persze nem árt ha nem rizses, meg az updét rendszer elfelejti, hogy a tej(föl) úgy hizlal mint a cukor. De alapvetően nagyon jó étel lehet

2013. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha nincs behabarva, vagy rántva, csak jó sűrűre főzve, akkor simán. Bár alapból se kéne habart, rántott kaját enni, hacsak nem valami alternatív megoldást használsz, pl. kesu tejfölt meg valami maglisztet.
2013. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elég könnyű étel volt, nem volt zsíros, nem ettem hozzá tejfölt, szóval szerintem simán jó volt. Nem is álmodtam rémeket, sőt, amióta elkezdtem változtatni az életmódomon, sokkal jobban érzem magamat. Az edzések után máris hiányzik a mozgás és egész nap arra várok, hogy újra elkezdhessem, arról nem is beszélve, hogy milyen gyorsan rohan közben az idő. Szóval már csak idő és kitartás kérdése és remélem valami változás beindul.
2013. jún. 2. 07:04
 6/8 poiu ***** válasza:
Bármit ehetsz bármikor, ha nincs benne keményítő és Norbikol.
2013. jún. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:D
2013. jún. 6. 23:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Rántás a székelykáposztába??? Na ilyet se hallottam még... Én csirkecombhúsból csinálom, pörköltalappal, semmi habarás meg rántás. Igenis diétás kaja! Én nem szoktam kenyeret enni hozzá, mert ott a vele főtt káposzta...
2013. jún. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!