Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15-16 évesen mit szabad és...

15-16 évesen mit szabad és mit nem?

Figyelt kérdés
168 centi vagyok és 57 kiló. Szerintem ez még bőven a normális kategória, de nem érzem magam jól a bőrömben, leginkább a combomat utálom. Régebben lefogytam 52-re, és abban a 3 hónapban nem volt menzeszem, amíg vissza nem híztam 54-55re. Nem tudom, ez miért történt, de szeretném elkerülni az újabb előfordulását. Nem akarok nagyon sokat leadni, sem pedig koplalni, a diéta helyett inkább a sportra koncentrálni, heti ötször-hatszor mozogni, úgy tervezem, hogy 3 futás és 3 torna. Étkezésnél annyit, hogy reggel normálisan reggelizzek (ez általában eddig kimaradt, a nagy rohanásban nem volt időm), délelőtt és délután gyümölcs, normális adag ebéd, vacsi 7 előtt. Ez így egészséges?
2013. jún. 1. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, jó úton jársz. Sose koplalj. Az egészséges a napi 5-6 kisebb étkezés a tipikus magyar 3-szori nagy étkezés helyett. A terved jó, hogy a reggeli és ebéd, ill. vacsora közé beiktatsz egy kis gyümölcsöt. Így máris meg van a napi 5-szöri étkezés. Jó, hogy a rendszeres sportot választottad, de ne vidd túlzásba. A heti 3-4 alkalom egy optimális szám.
2013. jún. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!